Normalne?

Mam 19lat i zero wszelkaich doswiadzcen mesko-damskich, i niepisze tu o doswiadczenaich seksualnych, ale o np pierwszym pocalunku, trzymaniu sie za rece itp. Niemialam jeszcze nigdy chlopaka....
Niejestem zadna pieknoscia ale bardzo brzydka tez niejestem. I niejest tez tak ze do siebie facetow niedopuszczam, po prostu jescze nikt niechcial sie ze mna umowic... Uwazacie ze to jest normalne? A moze powinnam sie leczyc?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Normalne?

Ja mogę cię wszystkiego nauczyć, na pewno nie zapomnisz tego i będziesz nieść naukę innym niedoświadczonym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Normalne?

Nie smuc się! Tak bywa, że jednym łatwiej przychodzą kontakty damsko-męskie, przez to szybciej tracą dziewictwo, szybciej maja kontanty seksualne, a innym jest potrzebne na to więcej czasu. Głowa do góry. Najważniejsze jest to, zebys zaakceptowała siebie, tą sytuacje, i nie szukała na siłe jakiegokolwiek chłopaka po to, by sie z nim tylko spotkac, umówić. A może po prostu wyjdziesz do pubu z koleżanką, na dyskotekę. Tam jest na pewno łatwiej spotkać, poznać chłopaka. (tak apropo- ja na dyskotece poznałam mojego męża :-) ). Często wystarczy uśmiech, czasami można samej zagadać , by zachęcić faceta ,który Tobie "wpadnie" w oko, do jakiejkolwiek rozmowy. Tak apropo, zapomniałaś że masz internet? Teraz poznanie drugiej osoby stało sie dużo łatwiejsze niż kiedyś! Wszelkie chaty, gadu-gadu, wpkontakt, tlen.pl itp są po to , by nawiązać kontakt, rozmowę z drugą osobą. Daje Tobie to dodatkowo ułatwienie, że (jezeli np.jestes niesmiala dziewczyną) nie widzi Cie rozmówca, że cały czas pozostajesz inkognito, i tylko jeżeli Ty tego bedziesz chciała , zgodzisz się (lub zaproponujesz) na spotkanie, lub zostawienie do siebie jakiegos kontaktu.
Tak więc głowa do góry, bo jesteś całkiem normalną i fajną dziewczyną, i na pewno uda Ci sie spotkać wielu ciekawych chłopaków i wybrać tego najlepszego.
Powodzenia !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Normalne?

no cuż..., takie chyba jest życie - ja mam troche wiecej lat jak Ty a mam dokładnie takie same doświadczenia. Też wydawało mi sie że jestem nie normalny ale chyba lepiej być nie normalnym niż nie moralnym. Fakt faktem trzeba być cierpliwym, poza tym samotnośc też może być Twoim przyjacielem a by być między ludzmi trzeba najpierw pogodzić sie ze sobą i siebie samego zaakceptować - łatwo się mówi;) to naprawde zabiera mase czasu.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Normalne?

Zgadzam sie z Tobą w 100 %
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Normalne?

Jak najbardziej jesteś normalna ! A na miłośc przyjdzie jeszcze czas !Głowa do góry :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Normalne?

Przesadzasz i żadnego lekarza nie potrzebujesz.
Wszystko przychodzi samo i w swoim czasie.
Nawet nie zauważysz kiedy.
Masz jeszcze dużo czasu. A twoja połówka już gdzieś czeka na ciebie. Tylko rozglądaj się uważnie a napewno się spotkacie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Czy feromony działają (78 odpowiedzi)

Zastanawiam sie nad kupieniem sobie feromonów. Ogólnie należę do bardziej nieśmiałych osób i...

czemu faceci zdradzaja? (126 odpowiedzi)

no własnie czemu?co wam jest brak w kobietach swoich partnerkach?jak mozna z taka premedytacja...

Trójkąty - gdzie poznać osobę (10 odpowiedzi)

Wiecie może gdzie można poznać kobietę do trójkąta 2k+1m? Liczę się z hejtem, ale uważam, że...