remont pokoju (1) bardzo jestem zadowolony z wysokiej jakości, szybkości i czystości wykonanej... Tadeusz ok! (1) Witam ja korzystalem z uslug firmy dwa razy raz trafilem na duet panów... Jan niezgadzam sie z poprzedni opinią to bzdury, (1) to bzdury ta firma naprawde jest ok. fachowość, sumienność,jakość i dobre... marek j
1000 procentowe zadowolenie (1) Z firmą Nova realizowałem dużą inwestycję - wykończenie apartamentu. Zostałem... Kuba Remont mieszkania w kamienicy (1) Usługi oferowane przez firmę Nova są na wysokim poziomie. Panowie z zespołu... Karolina Gorąco polecam (1) Fachowo, solidnie, czysto i szybko. Bardzo życzliwe podejście do klienta i... A.S. położenie łupka na ścianie (1) Dziękuję za wykonaną pracę przez pracownika firmy Nova - pana Wiesława.... Joanna K. Firma godna polecenia (1) Zakres prac to: ocieplenie poddasza wełną, wymiana okien, położenie ścian K-G... TJ Jacek Skibicki - opinia (1) Solidna firma, godna polecenia. Prace wykonywane w terminie. Jakość robót na... Jacek Skibicki Kompleksowy remont (1) Jestem bardzo zadowolona. Ekipa bardzo miła, uczynna i rzeczowa. Wszystko co... Ania POLECAMY (1) Polecamy usługi tej firmy. wszystko wykonane zgodnie z projektem i... MRŁ od stanu developerskiego do zamieszkania (1) Firma Nova-Patryk S., wykonała kompleksowo, zgodnie z projektem, wszystkie... H.S. Jesteśmy zadowoleni (1) Firma Nova wykonała nam kompleksowy remont całego mieszkania, fachowo,... Zadowoleni klienci Świetnie!Szybko! (1) Odebrałam mieszkanie w stanie deweloperskim i z polecenia zgłosiłam się do... Agata Fachowcy! (1) po prostu fachowcy, konkretni, terminowi i bardzo dobrzy. Zrobili mi remont... Jakub