Magda - ocena (1) Dno totalne. Jedyne co mogę polecić to trzymać się z daleka od tego miejsca. Magda Mariola R - opinia (1) Polecam !!!pełen profesjonalizm , napewno nieraz jeszcze odwiedzę ten salon !!! Mariola R Beata - opinia (1) Bardzo polecam salon .. Aga naprawdę kompetentna kobieta umie doradzić , robi... Beata
Hanna - opinia (1) Super obsługa. Pani Aga bardzo miła, doradzi profesjonalnie. Hanna Sara - opinia (1) Z usług Pani Agnieszki korzystam już pare lat i jestem bardzo zadowolona. Sara Alicja - opinia (1) Jeśli chodzi o usta to tylko do Pani Agi mega się obawiałam bo powiększałam... Alicja Siivaa - opinia (1) Pełen profesjonalizm. Wiedza, estetyka i dbanie o klienta na najwyższym... Siivaa Mistrzyni świata we fryzjerstwie / Iwona Ostrowska - opinia (1) Niesamowita wiedza i doświadczenie . Naprawiła moją buzie , po źle wykonanych... Mistrzyni świata we fryzjerstwie Hania - opinia (1) Pełen profesjonalizm. Salon piękny i czyściutki. Jeżeli jesteście... Hania Iwona. P. - opinia (1) Chciałam się podzielić moimi spostrzeżenimi. Pani Agnieszka, nie tylko jest... Iwona. P. Magda Kleina - opinia (1) Mnialam przyjemnosc powiekszac i modelowac usta u pani Agnieszki .Moje usta... Magda Kleina Wiolka - opinia (1) Pani Agnieszka , pełen profesjonalizm , doskonała znajomość meandrów... Wiolka Ewa - opinia (1) Jak usta to u pani Agnieszki jestem zakochana w swoich dawno nie miałam... Ewa Wwa - opinia (1) Byłam u pani Agnieszki na ustach i są piękne bardzo dziękuje za miła i... Wwa Zofia - opinia (1) Pełen profesjonalizm wykonanych usług przez p.Agnieszke, twarz rozświetlona,... Zofia Marzena - opinia (1) Polecam ten salon z czystym sumieniem. Robiłam usta I całą volumetrie twarzy.... Marzena Monia - opinia (1) Pani Agnieszka profesjonalistką w każdym caluKorzystam od lat z jej usług i... Monia Karina - opinia (1) Bardzo bardzo zadowolona .. powiem inaczej - te rece czynia cuda- Bardzo... Karina Joanna - opinia (1) Gorąco polecam. Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do klienta.... Joanna Iwona - opinia (1) Pani Agnieszka to nie tylko profesjonalistka , specjalistka i fachowiec ale... Iwona