Nowa Grobla Apartamenty

Temat dostępny też na forum: Nowa Grobla Apartamenty
Położenie inwestycji w centralnej części miasta, nieopodal historycznej zabudowy Długich Ogrodów, Wyspy Spichrzów oraz Głównego Miasta gwarantuje dostęp nie tylko do zaplecza handlowo – usługowego, ale również do pełnej oferty kulturalnej (m.in. Filharmonia Bałtycka, Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku), a także cenionych walorów turystycznych (Droga Królewska, Fontanna Neptuna, Żuraw). ...
więcej
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co myślicie o tej inwestycji? 7200 za metr to nie dużo w tej okolicy. Wydaje się, że mieszkania raczej słabo schodzą. Ciekawe dlaczego?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tez się nad tym zastanawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

jest ok

Słabo? To rzecz względna! Wiadomo że zawsze szybciej się sprzedają gotowe a te mają być oddane w 2018 roku z tego co pamiętam więc spokojna głowa
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inwestycja powstaje na gruncie w użytkowaniu wieczystym. To spory minus, za ten grunt trzeba będzie później zapłacić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak za zboze!!!

Ciekawe tylko na ile czasu zostalo ustalone uzytkowanie wieczyste jezeli termin niebawem a wiec za 10 lub 20 lat sie konczy to miasto inkasuje wyzsza kwote niz kiedy ten termin jest jeszcze odlegly a wiec jakoes 80 lub 90 lat. Kiedys znajoma miala tak samo we wrocku i przyszlo im po 20tysiecy sie zrzucac od lokatora a wiec za mieszkanie. Masakra.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do w.w opinii

Oczywiscie za wykup gruntu na wlasnosc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokladnie tak jak piszesz za wykup samego gruntu hah!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To pieknie... miasto daje kawalek pola za ktory ciagnie nie male podatki. wymaga od dewelopera zrobienia pieknego osiedla i calej infrastruktury drogowej zeby nie straszylo, ten nie ponosi kosztow kupna dzialki na wlasnosc tylko buduje i sprzedaje mieszkania na czym zarabia nie malo, a potem ciemny lud musi sie klopotac z przeksztalceniem gruntu i placic za to co juz kupil i lezalo po stronie dewelopera. Plan doskonaly:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

to niestety nieprawda, - ceny sprzedaży gruntu z prawem własności czy użytkowania wieczystego prawie się nie różnią w praktyce. Miasto tak na prawdę skasuje 2 razy. Chyba, że wejdą w życie przepisy które mają z automatu zamienić użytkowanie wieczyste we własność na mieszkaniówce.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inwestycje typu garden gates na przykład dużo szybciej schodzą. Na grobli sprzedąją apartamenty, większe mieszkania. Tam kupują pod wynajem, nie ma sensu przepłacać za niepotrzebne metry
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mega słabo

Warto poczekać trochę z zakupem. Górski szykuje się do uruchomienia kolejnego etapu Angielskiej Grobli, Budimex już ruszył z kopyta,Vastint Polska szuka już generalnego wykonawcy na rozpoczęcie swojej inwestycji itd... Przy tak silnej konkurencji, niedługo ich przyciśnie do 5000- 5500 zł.
Nowa Grobla to zdecydowanie najgorsza lokalizacja z okolicznych inwestycji, z niedopasowanymi metrażami do tej lokalizacji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

metraż

Mam zupełnie inne zdanie, mi się właśnie atal podoba ze względu na te metraże, no ale dla każdego coś innego, dlatego na szczęście mamy wybór
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bloki w tym miejscu fee

To nieporozumienie aby w takim miejscu budowac bloki jak na Zaspie. Wydawać by się mogło że w tym miejscu należy buować coś w klimacie starego Gdańska a nie bloki niepochwalam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

... a co to, Zaspa sie nie podoba?

jadam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja kupiłem, czekam na odbiór
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1

mogą być

chociaż wybrałem inne osiedle atala ze wzlędu na to że mam bliżej do pracy, ale to jedno z 2 najlepszych osiedli w tej cenie w mieście
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: mogą być

Do końca sierpnia mają oddawać apartamenty! Już się nie mogę doczekać!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

klocek z lat 90-tych

niech taką tandetę sobie stawiają na Morenie, ale błagam, nie w sercu Śródmieścia!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Inne tematy z forum

Dobry, polecany adwokat z Trójmiasta (165 odpowiedzi)

Czy może ktoś polecić z czystym sumieniem dobrego adwokata w Gdańsku ? Rozwód, podział majątku,...

Scala (140 odpowiedzi)

Apartamenty Scala ze względu na swoją lokalizację umożliwiają życie w centrum miejskich wydarzeń,...