Nowa Letnica czy Przystań Letnica?

Która z budujących się inwestycji będzie bardziej opłacalna w przyszłości?
Przystań Letnica podobno ma bardzo słaby standard wykończenia, słabej jakości materiały?
Ktoś robił pełna analizę przed kupnem mieszkania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z bardzo prostej przyczyny takie analizy mogą okazać się mało trafne. Za dużo czynników jest niepewnych (przyszłość, sytuacja na rynku pracy, stan gospodarki) W takim przypadku lepiej opierać\ się na twardych danych: lokalizacja, jakość wykończenia, ogólne wrażenie). W tej kategorii inwestycja robyga bije na głowę firmę atal
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mnie na przykład wizualnie bardziej podoba się Nowa Letnica. Jakoś brdziej w moim stylu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
zdecydowanie nowa letnica, jest budowana przez przyzwoitego dewelopera, ludzie bardzo chętnie kupują od nich mieszkania, to jest dobra lokata kapitału
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Robyg bardzo dużo buduje. To raczej pewny deweloper.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
wszyscy decydują się na nową letnicę, super lokalizacja, dobra obsługa klienta, z tym deweloperem można się dogadać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Jak dla mnie Nowa Letnica. Pewny deweloper. Szybko się nie zwinie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Atal to tez duzy deweloper. Tyle tylko, że w Gdansku od niedawna.
Robyg pod kątem obsługi klienta powienien się wstydzić. Półroczne opóźnienia to u nich standard
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A wielkość działki na jakiej buduje Atal to ile hektarów? Robyg z tego co wiem to na ponad 6ha ma swoją inwestycje, a Atal podobno dwa razy więcej bloków i dwa razy mniejsza działka..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Obserwuję obydwie budowy od początku. MIeszkam w Letnicy i codziennie widzę jak wyglądają prace. robyg to papraki i brudasy- takiego bałaganu na budowie i wokół nie widziałem od czasów komuny. Natomiast ATAL to wysoka kultura czystość i porządek. NA razie mogę skomentować tylko tyle. W środku wykończeń nie widziałem. Ale już podejście do pracy (szczegółnie nadzór kierownika budowy) wiele mówi o jakości wykonania. Po prostu w bałaganie pewne sprawy można na koniec zakleić gipsem.
Dlatego Dla firmy ROBYG daję 2+ Dla firmy ATAL daję 5+ w skali od 1 do 5.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
Tylko Nowa Letnica. Atal to blokowisko gdzie będzie kilkanaście bloków na 4ha działki. Robyg stawia 9 na ponad 6ha, w tym połowa to tereny zielone.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Czemu nikt nie zwraca uwagi na fakt, że Robyg buduje wysokie budynki .... tam też będzie przeludnienie, tylko w drugą stronę rozłożone. Osiedla będą podobnie zaludnione, ale nie wnikam które będzie lepsze, a które gorsze.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
zwróc tylko uwagę na wielkość i wysokość tych bloków
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja akurat bardzo dokładnie sprawdziłem obie inwestycje i ostatecznie wybrałem Przystań Letnicę.
Pomijam wszelkie perypetie firmy Robyg, przede wszystkim szeroko opisywane (nawet tutaj) przeciągania Klientów z terminami odbioru - skandal!
Przystań Letnica dla mnie wygrała lokalizacją - bliżej wody, niska zabudowa, dla mnie lepszy standard (ścianki murowane a nie jakieś gotowe prefabrykaty). Skoro osiedle mieszkaniowe to chyba nikt nie oczekuje nie wiadomo jakiej odległości budynków...co za paranoja.
No i cena też jest lepsza:-)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
wejdź na google, wpisz "gdansk-nowa-letnica Budynek A" i na 18 stronę końcówka strony..
także zastanówice się czy chcecie kupić ten bubel bo ja niestety kupiłem.
Woda się wylała i zalała dość sporo..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9