Nowa przychodnia-ginekolog Anna Pawlaczyk opinie????

Temat dostępny też na forum: Zdrowie
Któraś Pani moze była???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Nowa przychodnia-ginekolog Anna Pawlaczyk opinie????

Witam.
Dziś byłam u Pani doktor Anny Pawlaczyk. Jest rewelacyjna! Delikatna, wszystko dokładnie najpierw wyjaśnia, potem zrobiła dokładne badania (cytologia i USG narządów rodnych), na monitorze pokazywała wszystko co widzi i mówiła co i jak :))) Po badaniu wyjaśniła dokładnie co stwierdza i co widziała podczas badania :) Przemiła kobieta :) Jak najbardziej polecam! :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Nowa przychodnia-ginekolog Anna Pawlaczyk opinie????

a w jakim jest wieku i czy na nfz tez ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Nowa przychodnia-ginekolog Anna Pawlaczyk opinie????

To jest ta Pani, która nie chce przepisywać tabletek antykoncepcyjnych ze względów religijnych?
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Nowa przychodnia-ginekolog Anna Pawlaczyk opinie????

A jesli idę na nfz czy cytologia jest płatna czy darmowa jak to wyglada?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nowa przychodnia-ginekolog Anna Pawlaczyk opinie????

cytologia jest darmowa w wieku os 25 lat do 59 co drugi rok
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa przychodnia-ginekolog Anna Pawlaczyk opinie????

nie, na całe szczęście dr Wojtkiewicz została zwolniona
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa przychodnia-ginekolog Anna Pawlaczyk opinie????

to nie ta! tamta to była Wojtkiewicz, i już tam nie pracuje
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

To na pewno nie ta, skoro po jednej rozmowie o problemach z zajściem w ciążę, wysyła od razu na invitro, to tabletki na pewno też przepisuje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To super, że nie przepisuje - ZDROWSZA będziesz :) po co się truć hormonami ?! podobno kobieta, która bierze antykonc przez kilkanaście lat, po 40-tce ma wyniki 50-latki. Faceci lekarze nam przepisują antykonc, a niech oni sobie biorą takie prochy jak chcą...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Czy masz Aniu jakieś badania na poparcie tych bzdur? "Podobno", dobre sobie. I jakie konkretnie wyniki niby mają być jak u 50latki?

Chyba ksiądz proboszcz nagadał Ci takich głupot.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa przychodnia-ginekolog Anna Pawlaczyk opinie????

Wiek...hmm... bardzo zadbana i tak na oko to ok.40 lat :)))
Nie wiem, czy nie chce przepisywać tabletek antykoncepcyjnych, bo o takowe nie pytałam... ;p

Ja zarejestrowałam się na nfz i czekałam ok. 1 miesiąca. Cytologia była wykonana również na nfz.

Polecam tą Panią. Wszystko bardzo zrozumiale mi wytłumaczyła.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Nowa przychodnia-ginekolog Anna Pawlaczyk opinie????

oo to cos sie zmienialo .Moja koleznka była jeszcze u tej innej Pani doktor co kiedys była i mimio ze wizyta nie byla prywatna za cytologie placila .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa przychodnia-ginekolog Anna Pawlaczyk opinie????

Z tego co się orientuję, cytologia jest darmowa jeśli nie jest wykonywana częściej niż raz w roku... Jeżeli kobieta zażyczy sobie cytologię w grudniu, mimo, że w styczniu miała robioną, niestety musi zapłacić... tak mi kiedyś tłumaczyła inna Pani ginekolog... :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa przychodnia-ginekolog Anna Pawlaczyk opinie????

Z tego co ja pamiętam to na NFZ cytologie można robić co dwa lata po 25-roku życia a jak ktoś chce co roku to musi zapłacić.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa przychodnia-ginekolog Anna Pawlaczyk opinie????

dokładnie, trzeba odczekać równo 2 lata, nawet dzień wcześniej musisz zaplacic :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa przychodnia-ginekolog Anna Pawlaczyk opinie????

Również byłam u pani doktor, ale nie mam tak pochlebnych opinii.Owszem dokladnie chyba zbadała, zrobiła cytologię ale niewiele wyjaśnila, o wszystko się trzeba bylo pytać .Dla mnie to malo sympatyczna osoba, troche czułam sie jak intruz i wiecej tam nie pójdę.Idąc do lekarza oczekuję pomocy informacji i wyjaśnienia, oprócz komfortu psychicznego. Tego nie doświadczyłam.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Nowa przychodnia-ginekolog Anna Pawlaczyk opinie????

Dr. prowadziła mi ciąże w 2009 r., chodziłam do invicty. Byłam bardzo zadowolona. pozdrawiam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Nowa przychodnia-ginekolog Anna Pawlaczyk opinie????

jedyne do czego moge sie doczepic to do tego , ze jest troche mało kontaktowa . O wszystko praktycznie musialam dopytywac sie sama .
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Nowa przychodnia-ginekolog Anna Pawlaczyk opinie????

polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: Nowa przychodnia-ginekolog Anna Pawlaczyk opinie????

Mogę prosić o nr telefonu .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa przychodnia-ginekolog Anna Pawlaczyk opinie????

Jedna wielka tragedia , uciekaj kobieto od niej jak najdalej
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Nowa przychodnia-ginekolog Anna Pawlaczyk opinie????

cytologia na NFZ raz na TRZY lata drogie Panie
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa przychodnia-ginekolog Anna Pawlaczyk opinie????

Byłam u niej kilka razy w ciąży i nie wychwytuje nieprawidłowości, o mało nie poroniłam. Do wypisywania recept każdy lekarz się nadaje, gorzej jak są jakieś problemy np z ciążą. Nie polecam.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Nowa przychodnia-ginekolog Anna Pawlaczyk opinie????

ja chodzilam cala ciąże. Pani doktor jest troszke mało mowna i o wszystko trzeba wypytywać . Np gdy robiła usg gdy sama nie spytalam czy to rączka i co tearz mierzy np to sama z siebie nic nie mówila. (ale jak zadawaam pytania to odpowiadala i nie było problemu ) Na koniec ciąży straszyła mnie małowodziem kazala lezec potem nawet dawala skierowania do szpitala co sie okazalo wod mialam bardzo duzo, straszyła przedwczesnym porodem a urodzilam az 10 dni po terminie .......
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa przychodnia-ginekolog Anna Pawlaczyk opinie????

Jestem w szoku ludzie ratujcie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Nowa przychodnia-ginekolog Anna Pawlaczyk opinie????

Mam pytanie czy ginekolog w Bojanie jest płatny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa przychodnia-ginekolog Anna Pawlaczyk opinie????

Na nfz. Wybierajac sie do doktor Pawelczyk radze uzbroic sie w cierpliwosc. Prowadzilam tam dwie ciaze I nie raz czekalam nawet 3godz w kolejce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa przychodnia-ginekolog Anna Pawlaczyk opinie????

Nigdy w Życiu prasie mnie i dziecko zostawiła na drugim swiecie :((((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa przychodnia-ginekolog Anna Pawlaczyk opinie????

Ja natomiast bardzo cenię dr Pawlaczyk. Dzięki jej zaangażowaniu i pomocy kilka lat temu udało mi się uniknąć porodu przedwczesnego i mój Synek urodził się zdrowy. Z tego, co się dowiedziałam Pani dr pracowała kilka lat w niemieckiej klinice. Nie będę wchodzić w szczegóły, ale u mnie zastosowała metodę, którą znało raptem 3 ginekologów w Trójmieście. Ja Panią doktor bardzo cenię- faktycznie jest dość chłodna i małomówna, ale dla mnie liczy się jej praca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa przychodnia-ginekolog Anna Pawlaczyk opinie????

Mam pytanie czy ta pani daje zwolnienie lekarskie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa przychodnia-ginekolog Anna Pawlaczyk opinie????

Tak, daje zwolnienie ale wiadomo że nie ma co kombinować i już od początku iść na l4
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowa przychodnia-ginekolog Anna Pawlaczyk opinie????

A ciąża to choroba ?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Nowa przychodnia-ginekolog Anna Pawlaczyk opinie????

Podczas wizyty w 39 tygodniu Pani doktor po zobaczeniu w karcie ciąży, że byłam raz prywatnie u innego lekarza nie raczyła zrobić mi USG i sprawdzić ilości wód. Parę dni później trafiłam do szpitala ze skurczami gdzie poinformowano mnie o braku wód... Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, ale nie chce myśleć co mogło się wydarzyć.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr pracuje w UCK i jak WIDZI tylko z pomocą Matki Boskiej Pieniężnej. Dawno temu była normalna ale przeszło. Bardzo droga ciąża i jeszcze droższy pęcherz. NIE polecamy całą Rodziną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Był ojciec diagnozować pęcherz został bez dwóch rent. Byłam ja na NFZ też bardzo droga ciąża a poród u koleżanki to samochód.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niestety prawda .Dr współpracuje z Panią Dr od prostat o której głośno i tego tandemu trzeba bać się. Jedna rozpoznaje - kieruje do tej - ta bada- kieruje z powrotem - to nie ma końca. Pieniędzy na obie razem nie ma normalny człowiek. Problem- pierwsza pracuje w UCK druga w szpitalu i siedzi w izbie lekarskiej. Skarbowy nic na to ? Nie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prawda-mój ojciec przeszedł obie, zostaliśmy bez środków tylko ojca od roku dzięki nim już nie ma. Miał 58 lat, trzy córki i szóstego wnuka w drodze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od przejścia na urologię wszyscy znajomi pacjenci od niej poszli. Nikogo nie stać. Jak jej mąż od serca tak i ona zarazili się bogiem pieniądz...m. Po co Pani tyle-życie jedno - nie zdążysz kobieto!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

czy jest szana na rowery MEVO w Bojanie ? (21 odpowiedzi)

Czy jest szansa na rowery MEVO w Bojanie? Od czego to zależy że w Baninie są a u nas np. nie ma?...

Wybory samorządowe 2024 (24 odpowiedzi)

Czy ujawnili się już kandydaci do wyborów samorządowych?

Ubranka dla bezdomnych zwierząt w Animals Bojano (18 odpowiedzi)

Witajcie Kochani! Czy wiecie, że nasze czworonożne przyjaciółki i przyjaciele ze schroniska w...