Nowe Kolibki

Nowe Kolibki powstają pomiędzy Gdynią a Sopotem, w miejscu które znajduje się blisko głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta, ale jednocześnie otoczone jest ciszą i spokojem jak na przedmieściu. Zaledwie kilka kroków jest stąd do lasu pełnego tras pieszych i rowerowych, niewiele dalej jest na plażę. Nieopodal powstającego osiedla znajduje się także rozbudowana galeria handlowa oraz ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

strzelnica

Zdaje się, że problem tej strzelnicy rozwiązał się z przyczyn naturalnych - co nie oznacza, że nie może powrócić.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uwaga strzelnica!

Przepiękne osiedle, natomiast strzelnica zabijająca sens mieszkania tam czyli cisza i spokój to duży problem. Do tego pociągi i wąski wyjazd pod torami. Szkoda, bo architektura to czyste piekno!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

A milo sie slucha serii z karabinow? Non stop, piataek, swiatek niedziela? Odpoczynku tu nie zaznasz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Strzelnica

W folderze macie spokoj a w praktyce poligon ! Nigdy nie kupujcie tu mieszkania. Tego w Invest Komfort nie powiedza. Kilkuset mieszkancow okolicznych osiedli, z Nowymi Kolibkami wlacznie walczy i bedzie walczyc jeszcze mocniej, ale poki co ten las to zludny spokoj.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Aktualnie strzelnica nie jest do zaakceptowania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Krotko przed wycieciem widzialem ze . Uschly. A to ci przypadek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zgadza się - napiszmy petycję ponownie

Gdzie znajdę takie petycje, chciałabym się dołączyć do sprzeciwu przeciw strzelnicy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Likwidacja strzelnicy Playground

co za pustostany ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Znafca

Następny "znafca". A to że osiedle stoi na wzgórzu to jakoś nie dotarło. W zyciu nie widzialem tam wilgoci w garażu i piwnicy a co dopiero w mieszkaniu...uff
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zawiść

Chyba w zyciu Kolega tam nie był. Sama zawiść...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko jest OK' , tylko ....

Konieczne ekrany dzwiękochłonne wzdłuż torów , no i konieczny dla Osiedlowiczów Basen !!! ,Boisko do siatkówki oraz plac do ćwiczeń {podobny do tego na Bulwarze ! } ..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Co za bzdury

Trzeba przyjrzeć się dokładnie właścicielowi i tym którzy tam strzelaja (pewnie problemy z męskością). Szukać szukać aż coś się znajdzie i wykurzyć gościa. Skoro UM nie reaguje na głosy i prawa mieszkańców to ktoś ma w tym interes. Zaangażować trzeba ekologów nagłośnić temat i brudy wypłyną. To jest teren parku i nikt nie ma prawa zakłócać ciszy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Likwidacja strzelnicy Playground

Zaangazujcie jak najwięcej ekologów przecież to teren parku i to jest płoszenie zwierząt. Nagłośnić trzeba temat wśród ekologow
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Chyba lepsza jest inwestycja IK Smolna. Nowsza i lepsza. I moze tez bardziej przemyslana. Obecnie ceny m2 na NK sa nieadekwatne do realnej wartosci. Etap IV (i byc moze V - jesli podziela) nie beda tak kameralne jak I. Coraz wiecej betonu, coraz mniej zieleni i coraz bardziej klasycznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, jest monitoring i całą dobę na zmianę siedzą "ochroniarze". Co jakiś czas muszą chodzić po osiedlu i zczytywać się w elektronicznych czytnikach w różnych miejscach. Nie wiem na ile monitoring działa, bo odkąd mieszkam (rok) to nie było żadnego zdarzenia, ale rola "ochrony" i zakres ich obowiązków są dla mnie niejasne. Nie za bardzo pilnują porządku, nie interweniują jak ktoś robi imprezę po 22 albo za długo, niezgodnie z regulaminem, zajmuje strefę fitness. Ale przynajmniej kurier może u nich zostawić paczkę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam.Planuje zakup apartamentu w tym miejscu. bardzo podoba mi sie to osiedle.strzelnica coz mysle ze jest do zaakceptowania.najwazniejsza dlsa mnie jest lokalizacja komfort i bezpieczenstwo. pytanie do mieszkancow: jak wyglada sprawa z ochrona obiektu bo w folderze reklamowym nic o tym nie wspominaja.czy jest monitoring i fizyczna ochrona calodobowa. dla mnie to wazna sprawa bo juz raz zostalo mi wyczyszczone mieszkanie pomimo monitoringu ,kamery niby byly ale nik w to nie zagladal.Pozdrawiam i zdrowia w tych dziwnych czasach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Coś w tym jest. Etap IV będzie już bardzo blisko torów, tuż obok Adventure parku i stajni kucyków. Teraz jak budują drogę wzdłuż torów i zbiorniki retencyjne, to wycięli masę drzew i naprawdę bardziej słychać te pociągi. Słychać też strzelnicę, a wąski wyjazd pod torami jest upierdliwy.
Co do pd-zach - słońce chowa się za zalesione, dość wysokie wzgórze i ew. sąsiednie budynki. W lato u mnie w mieszkaniu po 18 już nie ma słońca
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wg mnie Smolna jest duza konkurencja dla NK etap IV - tam sie bardzo dobrze te mieszkania sprzedaja (w NK IV widoku na las juz nie bedzie). NK sa dopracowane wizualnie ale inne rzeczy (kilka jest naprawde upierdliwych) juz niekoniecznie. Jesli ktos planuje zakup na Nowe Kolibki to sugeruje mieszkania od pd-wsch. Wszyscy chca strone pd-zach a ona w tym miejscu akurat ma mniej swiatla ze wzgledu na ksztalt terenu i las.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0