Nowoczesna szkoła rusza na Ujeścisku

Opinie do artykułu: Nowoczesna szkoła rusza na Ujeścisku.

Kiedy 1 września zadzwoni pierwszy dzwonek, nie wszyscy uczniowie będą niechętnie szli do szkoły. 700 z nich zacznie naukę w najnowocześniejszej placówce w Polsce, która znajduje się na gdańskim Ujeścisku. Wybudowana w dwa lata publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 przy ul. Człuchowskiej , w gdańskiej dzielnicy Ujeścisko, spełnia nie tylko wyśrubowane unijne normy, ale także większość marzeń młodych ludzi o idealnym miejscu do nauki.700 uczniów, w wieku od 6 do13 lat, będzie tu korzystać z kilku ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ci którzy muwią o tej szkole negatywnie niemaja sie do caego przyczepic spójrzcie do jakich wy szkół chodziliscie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj kultowego tekstu nie zna

z kultowego filmu, ale siara - dziecko neostrady
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zgadzam się...

Nie miałam żadnych znajomości, składałam podanie o pracę w czerwcu i zostałam przyjęta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nowa szkoła

nie ma co ukrywać nowa szkoła jest nowoczesna i ładna i takie powinny być wszystkie szkoły tylko dlaczego nie ma takiej na Zakoniczynie - dzielnica Gdańska , o której nasz pan prezydent and spółka zapomniali. dzieciaki z zakoniczyna będą musiały przedzierać się przez mokradła, , dlatego też wiekszość rodziców zostawiła dzieciaki w "starej szkole. A rekrutacja do nowej szkoły do był horror - zadecydowano za rodziców - nie patrząc na mapę. Bo Ujeścisko i Zakoniczyn to dwa spore osiedla, które cały czas są rozbudowane i jedna szkoła nie rozwiąże problemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"...klocki na pierwszym planie..." Chodzi o odchody?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dla ciekawskich, czepliwych, a może zazdrosnych?

Rekrutacja była zupełnie normalna i odbywała się tej wiosny, a nie 2 lata temu. Kadra pedagogiczna to nie klika znajomych i rodziny. Każdy miał równe szanse.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nauczyciele

Szkoła to miejsce, gdzie spotykają się różne grupy: dzieci, rodzice i nauczyciele. Aby układ działał, każda z nich musi w równym stponiu się zaangażować.
Kadra pedagogiczna? Jest zupełnie normalna, wykształcona, przygotowana, a przede wszystkim odznaczająca się dużym sercem dla dzieci. Nie czepiajmy się siebie nawzajem, tylko skupmy się na swojej pracy: nauczyciele na nauczaniu dzieci, uczniowie na nauce, a rodzice na wychowaniu i zaprzestaniu wyszukiwania dziur w całym.
Życzę powodzenia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

PRZENOSIĆ

jestem w identycznej sytuacji i zdecydowałam z córką ,że przenosimy!!Po co płacić taką kasę za coś co jest bezpłatne .Słyszałam ,że kadra nauczycieli ma być młoda i wyszkolona!!Także jak dziecko jest z rejonu to nie ma co się zastanawiać.Moje dziecko jest teraz w szóstej klasie ale jak zobaczyła szkołę to nie było mowy o zostaniu w prywatnej . Zmartwiłam się tylko, że jeszcze nie było chętnych do klas 6, ale terazjuż Brawo!jest!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super!!!

Bardzo sie cieszymy z tej szkoly ,Ale tylko żałujemy, że wczesniej nie powstała! Mamy nadzieję ,że ekipa nauczycieli również będzie udana!! Najważniejsze żeby dziecko rozwijało się w niej i nauka była dla dzieci przyjemnością a nauczyciel umiał przekazać dzieciom wiedzę Teraz czekamy na gimnazja i licea !!!Pozdrawiam mama
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

przenosić dziecko czy nie

a ja mam dziecko w prywatnej szkole i zastanawiam się czy przenieść je do tej szkoły czy nie. dzieciaczek miałby bliżej i odpadły by dowozy do szkoły. Ale nie wiadomo, co to za kadra będzie uczyć dzieciaki. może ktoś wie coś na ten temat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

stac cie na wiecej?czy to max twojej elokwencji?

nie wiesz ze zdanie zaczynamy od duzej litery?
pajac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

... faktycznie, co z nauczycielami?

znowu szwagierka zatrudniła szwagra?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

j.w.

tutejsza hołota da wszystkiemu radę, lepiej było przeznaczyć te pieniądze na coś bardziej pożytecznego, a dla takich jak w Gdańsku, obowiązkowo tylko 4 lata nauki, za resztę hołota powinna płacić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

błędne ulice...

na ujeścisku nie ma ul. człuchowskiej!!! szkoła jest na częstochowskiej! w spisie ulic powinno być piotrKowska. a ciekawe, czy np. z jeleniogórskiej (styka się z piotrkowską, jest obok ostrołęckiej...)dzieci będą mogły tam chodzić???
merytorycznie słabo, fotki słabo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no no

i ten napewno nim jest :)
dziekuje za takich "artystow"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pytanko

Ciekawi mnie tylko, jaka będzie kadra pedagogiczna w tej najcudniejszej szkole. Tajemnicą Poliszynela jest fakt, ze stanowic ja będzie zgrana paczka - uchowaj Bozę. Ciekawia mnie kryteria doboru nauczycieli, bo wszystkie etety obsadzono juz2 lata temu... a to heca :0
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dla obcych

Ciekawostka - dzieci z ulicy, przy której stoi szkoła nie mają prawa do niej chodzić!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0