Nowoczesna szkoła rusza na Ujeścisku

Opinie do artykułu: Nowoczesna szkoła rusza na Ujeścisku.

Kiedy 1 września zadzwoni pierwszy dzwonek, nie wszyscy uczniowie będą niechętnie szli do szkoły. 700 z nich zacznie naukę w najnowocześniejszej placówce w Polsce, która znajduje się na gdańskim Ujeścisku. Wybudowana w dwa lata publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 przy ul. Człuchowskiej , w gdańskiej dzielnicy Ujeścisko, spełnia nie tylko wyśrubowane unijne normy, ale także większość marzeń młodych ludzi o idealnym miejscu do nauki.700 uczniów, w wieku od 6 do13 lat, będzie tu korzystać z kilku ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zawsze były???? nieeeeeeee!

chodziłam do kilku różnych szkół i jakoś w żadnej z nich nie zauważyłam prysznica :P w żadnej, dosłownie - są tylko umywalki :/ w zamierzchłych czasach realnego socjalizmu /hihihi, jak to brzmi/ jeździło się na kolonie i śpiąc w szkołach można było wypatrzyć sobie oczy a i tak prysznica się nie uwidziało...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piotr

a dojazd do szkoły jest tragiczny bo tylko jedna droga prowadzi do szkoły i na ośedle to szykujcie sie że na ujeścisko korki bedą straszne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A maczety i latarki już kupione?

Bo do szkoły to tak raczej przez chaszcze się będą przedzierać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dumny

Jestem dumny że moja siostrzenica idzie od 1 września do tej szkoły...do zerówki...w końcu jakaś szkoła jest na poziomie Unijnym...Brawo!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

zdjecia rzeczywiscie niezbyt fajne

ale nie bede sie czepail fotografa, bo jak znam zycie to dostal polecenie, zrobic zdjecia "nowoczesnej szkoly", bo o tym bedzie artykul. a szkola okazala sie byc normalna, zwyczajna szkola jaka sie w tych czasach buduje, nawet na wsiach. no i trzeba bylo improwizowac :)
a ten artykul to zwykla propaganda sukcesu. zamiast "nowoczesna" wystarczylo napisac "nowa" Pani Marzeno :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

chodzi mi o elementy poziome przytwierdzone do muru a nie pionowe na oknie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na Jagiellńskiej stoi od ponad 4 lat puste przedszkole

a chętnych dzieciaków pełno. Miasto zatrudnia tam tylko ochroniarzy.
Czy to też wymysł, czy oczekuje na swojaka???
No dawaj:)))):)))) dalej cwaniaku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zaspianin

A na zaspie hala dramat wymagajaca remontu ciekawe czy da sie cos zrobic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ani ja, większość to teraz puste pudła

i takie pozostaną
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kurde, to chyba teraz medal dostanie !!! ;o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pierdu, pierdu ... spróbuj zapisać dziecko, o ile masz, do żłobka lub przedszkola. 3mam kciuki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bo są rzeczy ważne i mniej ważne, dla rozwoju miasta najmniej ważne jest na dzień dzisiejszy ECS.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pozdrawiam klakiera ;o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Specjalista

Widzę, że doskonale nadajesz się do tej roboty. Złóż swoje cv może wywalą tą niedorajdę i wezmą Ciebie :) Zdjęcie z klockami pokazuje, że to jest świetlica, są klocki na pierwszym planie bo co Ty byś chciał tam dokładnie zobaczyć? żyrandol? okna? Zdjęcie z drzwiami pokazuje czytnik, który jest tam przy każdych drzwiach łapiąc jednocześnie apteczke. Tylko do tego trzeba przeczytać tekst.. To nie są zdjęcia do dokumentacji technicznej budynku, tylko reporterskie. Jak na moje oko są ok :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

i co jeszcze wymyslisz?

nawet g..... w Gdyni to perfuma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

szkoła

mój ojciec budował tę szkołę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To nie są drabinki tylko żaluzje, które chronią uczniów przed oślepiającym słońcem. Na pewno nie będą przeszkadzać, wręcz przeciwnie, będą pomagać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0