Nowy budynek LOT będzie miał współczesną architekturę

Opinie do artykułu: Nowy budynek LOT będzie miał współczesną architekturę.
Artykuł na temat: budynek LOT-u

Rozstrzygnięto najbardziej emocjonujący konkurs architektoniczny ostatnich lat w Trójmieście. Jest on jednocześnie odpowiedzią na pytanie: rekonstruować zabudowę historyczną czy skupić się na zabudowie nowoczesnej? Żadna z sześciu pracowni, które dotarły do finału nie zajęła pierwszego miejsca. Najwyższą, drugą nagrodę zdobyła gdańska pracownia KD Kozikowski Design,

Konkurs architektoniczny ogłoszony został ogłoszony w kwietniu tego roku. Jego organizatorem jest firma Elfeko z ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie pasuje do Gdanska !!!

Nr 2 !!! Super
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To piszcie maile do wlasciciela dzialki, ze Gdanszczanie im do d*py nakopia jak taki banal postawia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

O matko i córko

Ohydny. Nie pasuje do Śródmieścia. Kto takie okropieństwo zaprojektował? I kto mądry coś takiego zaakceptował. Ludzie powinni wybierać co ma się budować w ich miejsce, a nie garstka gości co myślą, że są mądrzy . . .
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

pis ... tylko pis...

jestem przerażony jeżeli mieli by tu przejąć władzę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

to weź klocki i sobie zbuduj

jak masz pieniądze, to kup sobie działke i postaw choćby piramidę albo innego sfinksa. To były dzieła architektury!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

boże ... najpiękniejszy .... -pewnie głosujesz na pis ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

I etap budowy

Pierwszym etapem rekonstrukcji tego niegdyś pięknego fragmentu Gdańska powinno być odwołanie Prezydenta Gdanska
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

bo to dobra zmiana teraz jest

dostałeś 500+ to siedź cicho. Nie dostałeś -to wiesz co masz robić -no chyba że nie masz skim
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

słomą kryj!

słomą kryj!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

pamięci i walki największego Polskiego bochatera od 2 wojny św

żurawie stoczniowe a na ich tle, piękny stalowy pomnik Jarosława Kaczyńskiego! 10 pienter wysokości i z kszyżem w ręku i Polskom flagom.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

sam jesteś debil!

ty lewaku, ubeku i kodowcu! sam jesteś debil!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kolejna SZPETOTA w Gdańsku

Ratunku - niedługo wstyd mi będzie się przyznać,że mieszkam w tym mieście. Dość juz mam tłumaczenia przyjezdnym kto na to pozwala, gdzie jest konserwator zabytków ?????/, gdzie ochrona panoram Gdańska ????????????- wszystkie zasłonięte, zeszpecone przez Wielka Bezmyślną Żądzę Szmalu.
Teraz przejeżdżając koło Bramy Wyżynnej przynajmniej mogłem ze wstrętem odwracać głowe od betonowej ohydy Forum Gdańsk ( i nie tylko ja - wystarczy przejechać się środkami komunikacji miejskiej i posłuchać opinii mieszkańców Gdańska). Gdy konserwator pozwoli na budowę tego przeskalowanego maszkarona w miejscu LOTu, pozostanie mi już tylko zamykać oczy.
Przestańcie w końcu niszczyć nasze piękne miasto. Jeśli nie ma w czym wybierać wśród złożonych projektów to nie wybierajcie byle czego - Panowie Włodarze powierzono Wam piękne miasto. Gdzie elementarna uczciwość i poczucie odpowiedzialności.
Adam ( Gdańszczanin od urodzenia)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

W jakim celu na prywatnej działce?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ludzie

Zacznijcie płacić architektom tyle, aby mogli robić np 1 projekt na 5 lat i opłacić z tego ludzi. Wtedy architekci wrócą do korzeni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przeczytaj wytyczne do konkursu - taki był program - takie wymogi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wygrał najsłabszy projekt!!!!

Nuda, brak polotu, nowy szajs, który niby to nawiązuje do starych budynków a tak na prawdę ma chyba pasować do nowo powstającej galerii... fuj!
Szkoda, moglibyśmy mieć perełkę w postaci projektu z Sevilli.
Niby to zwykły budynek a daje się zapamiętać. Nowoczesny, ale nie gryzie się ze starą zabudową.

Dziwi mnie natomiast bardzo, że w większości projektów są witryny ze szmatkami... Czy moloch po drugiej strony ulicy to za mało. Na prawdę jesteśmy tak mało kreatywnym narodem (a raczej nasi włodarze), że wszędzie upychamy sieciówki z ubraniami???
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

bo tam jest grób zbiorowy

Po marcu 1945
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

aaaaaa

rąbane bezguscie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od biedy by uszedł. Hiszpanie ciekawiej "poszaleli", chociaż mniej ekspresyjnie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

dlaczego wladze miasta przyzwalaja na takie badziewie...kolejny niewypal tego gostka tylko psuje krajobraz starego, pieknego miasta. szkoda
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1