Nowy fryzjer na Cebertowicza

Ktoś coś wie, był? Szukam na sieci info, ale niczego nie znalazłam, a zastanawiam się czy warto wypróbować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja byłam i polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A coś więcej? Jakie ceny? Nadal nigdzie nie ma info w Internecie, a szkoda bo zawsze lepiej sie przygotować na jakieś widełki cenowe itd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Strzyżenie 35 zł (damskie i dziecięce), mąż płacił 18. Salon dobrze wyposażony, pani właścicielką bardzo mila.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani pracowała wcześniej na pasażu w Joanna. Miła owszem jest ,sympatyczna ale ja z usług nie byłam zadowolona. Bardzo źle mnie obcięła. Schody mi narobiła.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

byłem i NIE polecam, chyba już lepiej dać parę złotych więcej i być dobrze obstrzyżonym
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja polecam panią na cieszyńskiego. Nowy fryzjer przy Bazyli.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ceny z kosmosu za farbę i jakość usługi pozostawia wiele do życzenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale fryzjer_ka przy restauracji czy z tyłu w bloku bo widziałam że tam też zakład fryzjerski jest.
Fryzjer_ka rzeczywiście ma drogie farby i cięcie średnie na krótkie włosy 160 zł jeden kolor + kilka pasemek i wyrównanie to jak na tą jakość wydaje mi się że sporo...a o fryzjerze z tyłu z bloku chętnie poznam opinie czy warto iść?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem bardzo zadowolona z fryzjerski przy bazyli. Zawsze ładnie włosy onetnie. Zgodnie z życzeniami. Co do fryzjerski z tyłu bloku czyli Ewelina-nie.polecam nikomu. Dla mnie dramat. Mi kiedyś tak obciela że z domu wstyd było wyjść, nie wspomnę o popalonych włosach. Zatrzymała się na wiedzy z przed 20 lat. Moim zdaniem nadaje że do starych babuszek.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

Częstotliwość lotów samolotow. (9 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (8 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...