Nowy market na sokólce

Nie oficjalnie mi wiadomo, ze na gierdziejewskiego w dużym lokalu usługowym w bloku ma być Biedronka.a przy drugim rondzie ma być lidl. Alma chyba się zamknie jesli tak będzie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nowy market na sokólce

Skad masz takie informacje ? w bloku Biedronka ? na ktorym osiedlu ? na Gierdziejewskiego nie ma przeciez zadnego bloku, chyba, ze sie myle.
Wiesz moze co buduja przy petli autobusowej przy Sokolce 2 ?
Alma mysle, ze przetrwa bo ma szeroki zasob produktow roznego rodzaju.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nowy market na sokólce

Koło pętli jest takie osiedle i tam w bloku na dole w jednym usługowym. Nie pamiętam co to za ulica, ale ma to wyglądać jak Biedronka na Dąbrowie. Na fort forest na ulicy Niemena ma być fresh market coś takiego jak żabka tylko większa. cieszy mnie to , bo w tej żabce na zieleniszu nie mają towaru i dodatku ta czarna starsza pani co tam pracuje jest chamska i daje swoim znajomym towar poza kasą... bez komentarza
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Nowy market na sokólce

Podejrzewam, ze w niedługim czasie handel ladnie tam ruszy bo już duże te osiedla się porobily. Sporo osob tam mieszka, z reszta widać w Almie, która jest droga a ludzi zawsze full. Już w tej chwili przygotowują teren kolo petli autobusowej na budynek ze sklepami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nowy market na sokólce

Na skrzyżowaniu Chwarznieńskiej i Wiczlińskiej będzie Lidl, działka już kupiona
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nowy market na sokólce

Skąd takie informacje i w którym dokładniej miejscu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowy market na sokólce

Z tego,co słyszałam od przedstawicielki Hossy,to przy pętki autobusowej na Sokółce Hossa buduje pawilon usługowy,Jego część ma wydzierżawić Lidlowi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowy market na sokólce

To zle slyszalas bo Lidl buduje swoje sklepy tylko i wylacznie na swoich dzialkach...a w tym pawilonie kolo petli autobusowej ma byc miedzy innymi ALma przeniesiona z budynku obok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowy market na sokólce

ciekawe w którym miejscu przy skrzyżowaniu chwarznieńskiej i wiczlinskiej. Tam na rogu jest przychodnia, a dalej domki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowy market na sokólce

Moze po drugiej stronie ulicy. Tam nic nie ma przeciez.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowy market na sokólce

Słyszałam ,że Alma ma się przenieś koło pentli. W starym lokalu dużo kosztuje wynajem. Hossa nie buduje dla Lidla chyba Alcon
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowy market na sokólce

To źle słyszałeś bo LIDL wynajął powierzchnię np. w Poznaniu w Galerii Handlowej MM jako spozywka, więc nie budują tylko swoich sklepów, też wynajmują powierzchnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowy market na sokólce

Nie trzeba szukać w Poznaniu! ;-) W lipcu 2011 r. Lidl zastąpił Bomi na parterze budynku Sopockiego Skweru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowy market na sokólce

Kontynuując temat...czy ktoś ma konkretne informacje ?.
Jeden pawilon budowany jest na osiedlu Gdynia Chwarzno niedaleko Kościoła, a drugi koło pętli autobusowej Gdynia Sokółka 2.
Czy ktoś wie, co to za inwestycje ? ...wyglądają na sklepy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowy market na sokólce

Lokal na skrzyżowaniu Chwarznieńska i Wiczlińska będzie przychodnia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowy market na sokólce

Przy kosciele Biedrona, przy petli autobusowej Lidl, Rosmann itd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Nowy market na sokólce

Z tego co mówiły mi ekspedientki w Almie to w tym pawilonie który się właśnie buduje ma byc większa Alma i tam też się przeniosą, a nie Lidl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Nowy market na sokólce

zdecydowanie nie lidl. też mam info, że lidl się zbuduje na skrzyżowaniu na wiczlinie, ale jeszcze nie teraz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowy market na sokólce

patrzac na to co powstaje na pętli nie wydaje mi sie by byl tam jakikolwiek market, bardziej cos w rodzaju boxow uslugowych, cos jak hala targowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowy market na sokólce

A nie centrum sportowe? Podobno juz wisi banner...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowy market na sokólce

na pewno nie żaden sklep sieciowy, wygląda na mini targowisko pod dachem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowy market na sokólce

Zgadza się - baner wisi. Ale dotyczy centrum sportowego, które otworzono na Forcie Forest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Wiczlino - Ogród - opinie i oceny (102 odpowiedzi)

Osiedle Hossy to idealne miejsce dla rodzin pragnących zamieszkać w otoczeniu terenów zieleni, a...