Nowy sklep z garniturami Garber na pasażu Chełm ktoś był ?

Temat dostępny też na forum: Orunia
Dzień dobry,

Szukam niedrogiego i dobrego jakościowo garnituru. Byłem na pasażu Chełm w tym nowym sklepie ale nie kupowałem jeszcze i pytanie czy ktoś już miał okazje, żeby podzielić się informacjami na ten temat. Pozdrawiam i bardzo dziękuję za wszelaki informacje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nowy sklep z garniturami Garber na pasażu Chełm ktoś był ?

Jedz do Fashion House, tanio znajdziesz dobrej jakosci garnitur. A jak chcesz zareklamowac to miejsce, to slabo ci to wyszlo......
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mogę potwierdzić. Sklepów z garniturami naliczyłem z 8, przy 3 nie miałem już siły na dalsze :) Pod względem wyboru outletem jest bezkonkurencyjny w Trójmieście, nawet uwzględniają teoretycznie gorszą rozmiarówkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja byłem i ceny całkiem dobre. Nie wiem czy znajdę na siebie garnitur w Fashon Hausie za 400zł z dobrym składem, a nie sam poliester.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kupilismy caly komplet tzn garnitur + koszula + poszetka + pasek + skarpety w Fashion House w Próchniku za 550 zl, wiec mozna.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czyli tak samo jak na pasażu za nowy krój ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale jakos Prochnika np jest zdecydowanie lepsza i tam masz caly komplet. A na Chelmie to sfochowana obsluga powinna zmienic nastawienie do klienta, poszlam z ciekawosci i teraz kazdemu bede odradzac.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie wiem czy rozmawiamy o tym samym sklepie? Ja byłem na parterze na rogu pasażu (Garber) bo to, że u góry tak jest to wiadomo od dawna..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na dole w tym nowym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba ktoś obawia się konkurencji w Fashion Hause i pisze takie głupoty :D
Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

pewnie kolejna pralnia pieniedzy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

To, że ktoś otwiera drugi sklep w Gdańsku oznacza, że jest to pralnia pieniędzy ? Nie wydaję mi się. A co do obsługi to polecam jak najbardziej. Zawszę uśmiechnięci i nie próbujący coś wcisnąć na siłę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Byłem tu i tu. W faschion o wiele lepiej, wybór większy i obsługa nie wciska na siłę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Byłem w sklepie na Pasażu, nikt mi niczego nie wciskał na siłę. Obsługa bardzo miła, pomocna, chłopak potrafi doradzić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Nowy sklep z garniturami Garber na pasażu Chełm ktoś był ?

Zgadzam się, obsługa sfochowana. Pracownik zachowuje się jakby pracował tam za karę, nie uśmiechnie się, wciska garnitur, który jest za duży aby tylko sprzedać. Odradzam sklep Garber.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Chyba coś się panu pomyliło albo to nie ten sklep. Może ten u góry? :D Wielokrotnie robiłem zakupy w sklepie z garniturami na dole i nic takiego nigdy nie było. Duży wybór bez wciskania
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie polecam ,fatalna jakość produktów i do tego ta obsługa !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

No tak.. jakiego innego komentarza mozna było się spodziewać po użytkowniku o nazwie Vistula:D Najpierw niech pan zmieni nazwę uzytkownika, a pozniej pisze pseudo obiektywne opinie. A co do sklepu, bez zastrzeżeń
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Częstotliwość lotów samolotow. (9 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (8 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...