OKS Kate

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Wały Piastowskie 1

Nikola - ocena (1) Najlepsza szkółka w Gdańsku, dzięki instruktorce Basi zdałam oba egzaminy... Nikola Amelia Wolska - opinia (1) Bardzo polecam kurs prawa jazdy w OSK Kate. Możliwość weekendowej lub zdalnej... Amelia Wolska Lena - opinia (1) Z całego serca polecam wszystkim. Przeniosłam się z innej szkółki do oks... Lena
Martyna - opinia (1) OSK Kate = najlepsza szkoła jazdy w Gdańsku! Pani Basia Cybulska to najlepsza... Martyna Moni - opinia (1) Mogę z całego serca polecić Osk Keat. Ja przyszłam tam z innej szkoły. Nie... Moni Karolina - opinia (1) Polecam szkole jazdy, szegilnie instruktorkę Basie. Jeśli się boisz że jako... Karolina Paulina - opinia (1) Serdecznie polecam osk kate. kilka spotkań w eLce z p. Kasią wystarczyło abym... Paulina Kursantka - opinia (1) Bardzo polecam,jestem mega zadowolona. Kursantka Kursantka - opinia (1) Generalnie...Porażka ile razy można przekładać jazdy? I to kilka godzin przed... Kursantka Kursant - opinia (1) Nie polecam uczyć się u Pani Katarzyny!!! Podczas jazd siedzi w telefonie nie... Kursant Aneta - opinia (1) Polecam!!! Przygotowanie do egzaminu na najwyższym poziomie, przyjazna... Aneta Karolina - opinia (1) Szkola na szustke z wielkim plusem. A ludzie w niej pracujący ,wlascicielkai... Karolina Kinga M - opinia (1) Bardzo polecam osk kate, szczególnie instruktora Maćka. Świetny nauczyciel i... Kinga M Sandra - opinia (1) Zdecydowanie polecam osk kate :) po przerwie, zdecydowałam się ponownie... Sandra Kamila - opinia (1) Do Kasi przeniosłam się z innej szkoły, po której miałam traumę. Okazało się,... Kamila Angelika - opinia (1) Bardzo polecam osk kate, a szczególnie instruktor Barbarę Cybulską. P. Basia... Angelika Małgorzata - opinia (1) Najlepsza szkoła osk Kate polecam nie pożałujesz !Pani Kasia najlepszy... Małgorzata borys - opinia (1) Kasia i jej team nr 1 w Gdańsku. Jakiś czas temu robiłem prawko najpierw... borys Korki - opinia (1) Polecam gorąco. Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego kursanta.... Korki Chopov Oleksandr - opinia (1) Bardzo dobra szkoła, instruktor Maciej jest po prostu profesjonalistą w... Chopov Oleksandr