Katarzyna - ocena (1) Świetna szkoła! Polecam! Łatwa teoria i świetni instruktorzy w praktyce. Katarzyna Natalia - opinia (1) Szkółka porażka, zdecydowanie wszystkim odradzam. Długo zastanawiałam się nad... Natalia Karolina - opinia (1) Wykupilam lekcje z powodu dlugiej przerwy w korzystaniu z samochodu. Pan... Karolina
Beata L. - opinia (1) Profesjonalnie, szybko, materiały dla kursantów papierowe i on-line.... Beata L. Aleksandra S. - opinia (1) Serdecznie polecam, bardzo dobry ośrodek. Wykłady z Panią Iwoną jak i jazdy z... Aleksandra S. Klaudia K. - opinia (1) Polecam!!! Najlepsza szkoła jazdy w Trójmieście. Bardzo dobrze i zrozumiałe... Klaudia K. Mada - opinia (1) Każdemu, kto szuka cierpliwego a przy tym przebojowego instruktora ktory nie... Mada Bardzo polecam!!! (1) Wyklady z Panią Iwona sa swietne. Jezeli chodzi o praktyke to jazdy z Panem... Marta Aaa - opinia (1) Jest super. Egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdałam za pierwszym razem.... Aaa Szkołę którą polecam wszystkim !!!! (1) Pani Iwona super wykładowca. Notatki które zrobiłam na wykładach bardzo się... Maria lat 60+ Natalia Szwaba - opinia (1) Każdemu, kto ma wątpliwości, polecam z czystym sumieniem. Zajęcia teoretyczne... Natalia Szwaba Bardzo polecam!! (1) Właścicielka, Pani Iwona bardzo miła i sympatyczna osoba. Pomoże w każdej... Roksana Polecam wszystkiem, również tym, którzy już nie mają 20 lat (1) Teoria z Panem Januszem na najwyższym poziomie - zdana za pierwszym razem... Agnieszka Bardzo polecam ☺ (1) Teorie Pan Janusz prowadzi świetnie tylko trzeba uważnie słuchać ☺ . Jeżeli... Patrycja najlepsza szkoła w Gdańsku (1) Polecam wszystkim którzy chcą nauczyć się dobrze jeździć ,egzamin zdany za... Milena Szkoła jazdy bez żadnych zastrzeżeń! (1) Pan Janusz od teorii świetnie przygotowuje, teoria zdana za pierwszym razem.... Agata G Najlepsza szkoła jazdy w Gdańsku (1) Wszystko na wysokim poziomie , profesjonalne szkolenie które polecam każdemu... Asia Serdecznie polecam (1) Teoria jest świetnie prowadzona, poza omawianiem standardowych sytuacji,... Natalia super (1) dzis zdalam za 1 razem dzieki Panu Marcinowi!!!przygptowal mnie w ciagu... magda Nauka jazdy (1) Świetni instruktorzy, świetna kadra, bardzo dobrze poprowadzone zajęcia... Paulina