OSTRZEGAM PRZED CUKIERNIĄ B&J Jarzębińscy (Chełm Pawilony)

Zamówiłam tort na urodziny synka, przy zamówieniu powiedziałam, że potrzebuję tort na 12 osób, na to Pani ekspedientka odpowiedziała, że to będzie jakieś 1,2kg ale i tak wyjdzie koło 1,4kg.
Dzisiaj mąż pojechał po tort i przywiózł mi malutki tort o wielkości 0,91kg !

Wysłałam męża z powrotem z prośbą o wymianę (trudno już bez napisu) byle było czym gości poczęstować oczywiście odmówiono mu wymiany.
Skontaktowałam się z kierowniczką sklepu i nie uwierzycie co usłyszałam, że po pierwsze "na kartce miałam napisane max 1,2" więc o co chodzi - więc lekcja numer 1 - przy zamówieniu należy nagrać ekspedientkę na dyktafon ;) po drugie i NAJLEPSZE usłyszałam, że " dobrze zwrócę Pani pieniążki ale proszę już u nas niczego nie zamawiać, takich klientek nie potrzebujemy " !!!!!!

W głowie mi się nie mieści, jak widać postawę prokliencką ta Pani opanowała do perfekcji ;)

Powiedziałam też, że chętnie podzielę się opinią o tej cukierni na forum, na co Pani odpowiedziała, że "proszę bardzo forum jest po to żeby pisać" więc piszę :)

"Pozdrawiam serdecznie" Panią Kierowniczkę, gratuluję podejścia do klienta !!! a Was dziewczyny przestrzegam - mój mąż teraz jeździ i szuka tortu zamiast pomagać mi przy organizacji urodzin mam nadzieję, że uda mu się kupić jakiś fajny tort :(
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 22

Re: OSTRZEGAM PRZED CUKIERNIĄ B&J Jarzębińscy (Chełm Pawilony)

o matko co za baba !
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: OSTRZEGAM PRZED CUKIERNIĄ B&J Jarzębińscy (Chełm Pawilony)

Chyba klientów mają za dużo i w głowie im się przewraca.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: OSTRZEGAM PRZED CUKIERNIĄ B&J Jarzębińscy (Chełm Pawilony)

albo ma nerwa ze jest niedziela i zamiast pic browary torty sprzedaje
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: OSTRZEGAM PRZED CUKIERNIĄ B&J Jarzębińscy (Chełm Pawilony)

OOOO Matko ,za kudly bym taka wytarmosila....
Polecam "Bajaderke" we wrzeszczu ,napewno dostaniecie tort od reki ,lub sowe (jakolkowiek)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: OSTRZEGAM PRZED CUKIERNIĄ B&J Jarzębińscy (Chełm Pawilony)

ja jak potrzebuje tort pilnie na już to lecę do auchana tam są już gotowe i nawet smaczne.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: OSTRZEGAM PRZED CUKIERNIĄ B&J Jarzębińscy (Chełm Pawilony)

o kurde też bym się wściekła
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: OSTRZEGAM PRZED CUKIERNIĄ B&J Jarzębińscy (Chełm Pawilony)

to ja juz tam nic nie kupie, co za traktowanie klienta
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: OSTRZEGAM PRZED CUKIERNIĄ B&J Jarzębińscy (Chełm Pawilony)

Która to cukiernia ?? Na pawilonach kojarze dwie ta połączona z mięsnym i bodajże AS
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: OSTRZEGAM PRZED CUKIERNIĄ B&J Jarzębińscy (Chełm Pawilony)

No hej, urodziny na szczęście udane :)
tort mąż dostał u Sowy, śliczny i bardzo smaczny,
Anna 8711 to jest cukiernia na samym dole ale nie ta połączona z mięsnym, nazwę spisałam z kartonika a nie wiem pod jakim szyldem widnieje.

W każdym razie zgodnie z życzeniem nigdy tam nic nie kupię, przekazałam informację innym mamom (moim dzisiejszym gościom) które też mieszkają na Chełmie, stracą też klientów w postaci moich rodziców, zastanawiam się jak dobrze musi prosperować ta cukiernia skoro mogą sobie przeprowadzać selekcję, kto będzie naszym klientem a kto nie ;)

Aha dodam tylko, że gdyby ta Pani nie zaproponowała mi zwrotu pieniędzy to poszłabym i tort wylądowałby na głowie równie miłej ekspedientki ! a ona też "wyjątkowa", jak mój mąż do mnie dzwonił i poprosiłam żeby mi ją dał do telefonu to wyobraźnie sobie, że usłyszałam jak mówi do mojego męża " o czym ja mam z NIĄ rozmawiać " ! no ale to już nie kiepski marketing a zwykły brak kultury...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 15

Re: OSTRZEGAM PRZED CUKIERNIĄ B&J Jarzębińscy (Chełm Pawilony)

Napisz tu http://jarzebinski.pl/kontakt.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: OSTRZEGAM PRZED CUKIERNIĄ B&J Jarzębińscy (Chełm Pawilony)

ta kierowniczka jest niepoważna...


jak może działać na szkodę firmy? przecież wiadomo, że zadowolony klient jest chodzącą reklamą ;) no i odwrotnie :]

też bym napisała do właścicieli :) może czas na zmiany personalne?







co do tortu - gdybym była w takiej sytuacji ratunku szukałabym u Sowy, w Realu lub Auchanie :) tam mam sprawdzone wielokrotnie torty ;) (w Realu i Auchanie polecam torty śmietanowo-owocowe)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: OSTRZEGAM PRZED CUKIERNIĄ B&J Jarzębińscy (Chełm Pawilony)

polecam rowniez cukiernie w Netto, maja zawsze bardzo dobre ciasta i torty tez juz wyprobowane :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: OSTRZEGAM PRZED CUKIERNIĄ B&J Jarzębińscy (Chełm Pawilony)

Ja uwielbiam torty z BJ Jarzębińscy. Mieszkam na Chełmie ale zawsze zamawiam ze stogów.( nie wiedziałam że jest na Chełmie)
Już nauczyłam się że zawsze jest problem wagowy i choć zamawiałam już 4 okolicznościowy tort tez mnie trochę wkurzyli, bo zamiast pięknego ale szerszego tortu dostałam malutki ale za to wysoki.
Nigdy wcześniej takiego problemu nie miałam. Na szczęście starczyło- a tort przepyszny.
Panie z którymi rozmawiałam przez tel przy zamówieniu zawsze bardzo miłe i pomocne.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: OSTRZEGAM PRZED CUKIERNIĄ B&J Jarzębińscy (Chełm Pawilony)

A tort ważył ponad 3 kg:P Jeśli dobrze pamiętam jakieś 0.5 większy był ale to u nich norma.
Ja zamawiam np tort ok 3 kg nie mniej i wtedy zawsze liczę że dojdzie do 4 ale wyraźnie zaznaczam nie mniej:P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: OSTRZEGAM PRZED CUKIERNIĄ B&J Jarzębińscy (Chełm Pawilony)

Na Morenie też się niedawno otworzyli. To ja też do nich już nie pójdę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: OSTRZEGAM PRZED CUKIERNIĄ B&J Jarzębińscy (Chełm Pawilony)

są ludzie i ludziska... ja tak samo mogę odradzić zakupy w sklepie zabawkowym na ul. Nieborowskiej przy Pepco, bo o ile Pani która sprzedaje wykazała się pełną kulturą, tak już Pani kierowniczka to prostaczka do kwadratu. Podejście do klienta podobne jak wyżej opisane u Pani kierowniczki z cukierni...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: OSTRZEGAM PRZED CUKIERNIĄ B&J Jarzębińscy (Chełm Pawilony)

Ja co prawda zamawiałam w Pruszczu ale też od Jarzębińskich. Miał to być 3kg tort na chrzest o ile pamiętam śmietankowy z owocem...co dostaliśmy? 8kg czegoś....po 1.tort miał ozdoby zrobione z cukru wyglądały jakby zrobił je przedszkolak! Jednego głupiego smoczka i grzechotki nie umieli zrobić! A smak hmm...nie wiem co to było ale na pewno nie to co zamówiłam! Tak ohydny,że szkoda mi słów..jedyny plus taki,że za pozostałe 5kg nic nie płaciliśmy..ale byłam strasznie zawiedziona dlatego na roczek zamówiliśmy elmo u sowy i ten był pyszny :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: OSTRZEGAM PRZED CUKIERNIĄ B&J Jarzębińscy (Chełm Pawilony)

z tortami zawsze problem wagowy, nigdy nie wiadomo ile im wyjdzie
ja też zawsze zaznaczam że nie mniej niż ...
ale ostatnio mój tort był większy o 1,5 kg, powiedziałam że nie zapłacę za taki duży bo nie zamawiałam więc albo obniżą cenę albo nie biorę - obniżyli ;)
a w sklepie zabawkowym koło pepco też byłam :) bardzo miła i pomocna dziewczyna która sprzedaje w związku z tym kierownika mam w głębokim bo nie z nim gadam ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: OSTRZEGAM PRZED CUKIERNIĄ B&J Jarzębińscy (Chełm Pawilony)

acha-apropo tortów polecam Wam serdecznie cukiernię BAGIETKA która mieści się w NETTO przy ul Wilanowskiej na ujeścisku. Zawsze pyszne tory i takie jak zamawiasz a do tego ceny niedrogie-w zależności od tortu-30-50zł / kg.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: OSTRZEGAM PRZED CUKIERNIĄ B&J Jarzębińscy (Chełm Pawilony)

No to widzę, że nie tylko mi się tak trafiło. Ja rozumiem, że nie będzie się zgadzało co do grama, trzeba się liczyć z tym, że tort będzie np. większy- chyba jest to związane z rodzajem dekoracji, mniejszy moim zdaniem być nie może...
Chodź tak jak pisała wyżej Salambo różnica 3kg-8kg to już gruba przesada !
Może w tej cukierni nie mają wagi i torty ważą " na oko" jak waży Józek to 2kg w dół jak Heniek to 2kg w górę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: OSTRZEGAM PRZED CUKIERNIĄ B&J Jarzębińscy (Chełm Pawilony)

Przepraszam za pomyłkę- o torcie 8kg pisała Ciascioo a nie Salambo, chodź różnica 1,5kg też jest nie do przyjęcia ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: OSTRZEGAM PRZED CUKIERNIĄ B&J Jarzębińscy (Chełm Pawilony)

a ja zamawiałam u Jarzębińskich w Gdańsku na ul.Kościuszki i byłam bardzo zadowolona. Dostałam 1,5kg więcej za które nie musiałam płacić, był super wykonany ( w kształcie krecika) i smak był b.dobry bo nie zasłodki. Ja osobiście polecam.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: OSTRZEGAM PRZED CUKIERNIĄ B&J Jarzębińscy (Chełm Pawilony)

larisa, a moim zdaniem miała rację, o czym ma z tobą rozmawiać w zasadzie . wrzuc na luz i sobie strzel kielicha, to nie komuna, tort w sowie dostaniesz od ręki
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: OSTRZEGAM PRZED CUKIERNIĄ B&J Jarzębińscy (Chełm Pawilony)

NETTO przy Wilanowskiej? Chyba przy Warszawskiej ew. Havla. A cukiernię Bagietka rzeczywiście polecam i to nie tylko, jeśli chodzi o torty. Zresztą u nich można kupić sam biszkopt ( o co w innych cukierniach jest trudno) i zrobić resztę samemu tak, jak smakuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: OSTRZEGAM PRZED CUKIERNIĄ B&J Jarzębińscy (Chełm Pawilony)

beznadziejne!!!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: OSTRZEGAM PRZED CUKIERNIĄ B&J Jarzębińscy (Chełm Pawilony)

Nie ma co generalizować - co sklep to inna obsługa. Na Kościuszki są bardzo miłe Panie. Torta jeszcze nigdy nie zamawiałam ale pieczywo dla mnie pierwsza klasa :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: OSTRZEGAM PRZED CUKIERNIĄ B&J Jarzębińscy (Chełm Pawilony)

Pieczywo mają najlepsze. Często zamawiam też biszkopty i sama robię torty (rewelacyjne są). Ciasta tez pycha. Tortów nigdy nie kupowałam. Tylko że jak kupuję w Sopocie. Tam ekspedientki są bardzo miłe. Tak więc chyba nie ma co generalizować. Jedna niekompetentna ekspedientka nie przekreśla całej firmy. (oni w ogóle są z Kościerzyny i tam na miejscu maja jeszcze przepyszne lody ;) )
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: OSTRZEGAM PRZED CUKIERNIĄ B&J Jarzębińscy (Chełm Pawilony)

co do jarzębińskich to to nie są "ICH" cukiernie. Oni swoją siedzibę mają (jak pisała bj) w kościerzynie, a te wszystkie cukiernie/piekarnie są zwykłymi prywatnymi cukierniami, z którymi mają podpisaną umowę na sprzedaż/zamawianie ich produktów. Rozmawiałam na ten temat z panią do której dzwoniłam właśnie do kościerzyny.
jednak na miejscu autorki wątku napisałabym do nich, że współpracują z taką właśnie cukiernią, bo niestety taka niepochlebna opinia idzie na ICH konto, a nie na konto konkretnej cukierni. z resztą dowodem tego jest tytuł wątku: OSTRZEGAM PRZED CUKIERNIĄ B&J Jarzębińscy.
Ja również zamawiałam od nich (ale na orunii) tort na chrzciny i dostałam genialnego torta (waga zbliżona do zamawianej, wygląd tygryska naprawdę ładny, a w smaku rewelka-smakował wszystkim czego dowodem były dokładki :) )
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: OSTRZEGAM PRZED CUKIERNIĄ B&J Jarzębińscy (Chełm Pawilony)

O co ja widzę ! taki stary wątek a na drugiej stronie ;)

Tak jak napisałam na początku nazwę spisałam z kartonika, w który zapakowany był tort więc chyba jasne jak słońce, że to oni odpowiadają za jego zawartość (no chyba, że pani ekspedientka zapakowała "swój" tort w "ich" kartonik). Jeżeli nawet sama firma B&J Jarzębiński jest bez winy to i tak powinna być świadoma, że podpisując umowę z niewłaściwymi osobami istnieje ryzyko, że zadziałają na jej szkodę.

Dziwią mnie także wątki opisujące jak to wspaniałe i smaczne są wyroby tej firmy. Tak jak by to był zarzut wobec mnie, że próbuję kogoś oczernić. Ja nigdzie słowem nie wspomniałam, że ich wyroby są niesmaczne. Bardzo możliwe, że tort, który zamówiłam był "niebem w gębie" ale nie to było problemem tylko fakt, że tort był dużo mniejszy niż ten, który zamówiłam. Po drugie głównym powodem dla którego zamieściłam ten wątek było ZACHOWANIE PERSONELU. Wg mnie nie do przyjęcia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: OSTRZEGAM PRZED CUKIERNIĄ B&J Jarzębińscy (Chełm Pawilony)

Ja tez chciałam tam zamówić tort na roczek więc zadzwoniłam wypytać jak można go ozdobić itp a pani mnie potratowała chamsko przez telefon!!!!wiec nie kupiłam tam tortu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: OSTRZEGAM PRZED CUKIERNIĄ B&J Jarzębińscy (Chełm Pawilony)

Na Chełmie jest 'punkt sprzedaży', czyli sklep który tylko zamawia towar z Kościerzyny.Takie niemiłe sytuacje trzeba zgłaszać do ich głównej siedziby najlepiej, to pewnie naprostują takie "kierowniczki" z którymi współpracują :P Torty robią super, pieczywo bardzo smaczne, obsługa pewnie zależy od sklepu, ja akurat jestem zadowolony. Ale zaznaczam ze w tytułowym sklepie nigdy nie byłem.Tylko Wrzeszcz ,Przymorze i Brzeźno odwiedziłem. Ale z tym tortem 8kg zamiast 3kg to jakies nieporozumienie raczej. Może "3" była tak napisana ze cukiernik odczytał 8 ? Nie wiem, jakos dziwne to:P
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: OSTRZEGAM PRZED CUKIERNIĄ B&J Jarzębińscy (Chełm Pawilony)

Ja też zamawiałam tort komunijny na Chełmie panie ekspedientki były bardzo miłe i kompetentne, tort pyszny a waga bliska zamówionej. Podałam swój numer telefonu i zadzwonili do mnie z cukierni Jarzębińscy aby uzgodnić szczegóły. Kto robił kiedykolwiek tort wie, że nie łatwo jest trafić dokładnie z wagą. Jak już pisały osoby powyżej torty przyjeżdżają z Kościerzyny na zamówienie i nie ma możliwości wymiany na inny, bo go po prostu nie mają. Myślę, że całe zamieszanie wyniknęło z niedogadania się przy zamówieniu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: OSTRZEGAM PRZED CUKIERNIĄ B&J Jarzębińscy (Chełm Pawilony

Chciałam zamówić tort urodziNowy dla synka 2 dni przed uroczystoscia,ale niestety są 3 dni oczekiwania, pani ekspedientka zaproponowała ze zadzwoni do cukiernikow i zapyta czy może jednak dadzą radę tort przygotować ,zapytała mnie czy życzę sobie jakiś napis, rysunek...dziś tort odebrałam ale bylam pewna obaw po przeczytaniu ponizszych opinni i już zaczęłam żałować ...a gosci mam wymagajacych :)
.......
Aktualnie my już po imprezce :) tort był rewelacyjny- wisniowy przekladany ciemnym biszkoptem, dokładek nie było --->>>goście prosili ale tort sie za szybko skończył.naprawde polecam,mam porownanie z sowa, pellowskim,szydlowskim - wcześniej z ich usług
korzystalam,a tym razem z piekarni cukierni jarzebinscy osiedle wiszące ogrody koło auchan gdansk.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: OSTRZEGAM PRZED CUKIERNIĄ B&J Jarzębińscy (Chełm Pawilony

A ja nie ostrzegam. Wszystko u nich jest ok, ponieważ czasami kupuję torty na imprezy rodzinne. Czasami także przeważone i trochę większe. Raz mi wytłumaczyli i teraz już rozumiem, że to nie jest apteka i nigdy nie będzie dokładnie co do grama. A smaki są super, tak jak ich strona internetowa na którą warto zajrzeć żeby się czegoś dowiedzieć!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: OSTRZEGAM PRZED CUKIERNIĄ B&J Jarzębińscy (Chełm Pawilony)

U Jarzębińskich zwykle dają większy tort niż zamawiasz. W ten sposób naciągają klientów, bo co ma zrobić biedny jak tortu potrzebuje na uroczystość? Uwaga na tę piekarnię!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: OSTRZEGAM PRZED CUKIERNIĄ B&J Jarzębińscy (Chełm Pawilony)

Bardzo mi przykro. Rozumiem Twoje rozgoryczenie, bo mnie też taki problem spotkał. Słyszałam także od znajomych o takich samych przypadkach. Niestety w tej piekarni to standard :((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: OSTRZEGAM PRZED CUKIERNIĄ B&J Jarzębińscy (Chełm Pawilony)

Witam Pania .
Tak Panstwo Jarzebinscy i cala ekipa mysli ze w koscierzynie juz nigdzie nie kupi sie pysznego ciasta tylko u nich, ale u nich od lat niczego nie pupuje bo tego farbowanego ciasta nie chce sie jesc. A CO DO PSEUDO KIEROWNICZEK SKLEPU TO ONE POWINNY BYC ODPOWIEDNIO PRZESZKOLONE JAK NALEZY POSTEPOWAC Z KLIENTEM .
BO KLIENT TO NASZ PAN !!!!
NIE POLECEM ZADNYCH CIAST TORTOW Z TEJ PIEKARNI !!!!!!!!!
jest taka mila pani w koscierzynie ktora piecze prywatnie torty (PYCHOTKA0zamawiasz wszystko czego dusza zapragnie Catering tez Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: OSTRZEGAM PRZED CUKIERNIĄ B&J Jarzębińscy (Chełm Pawilony)

Moglabym prosić numer do tej pani która piecze ciasta i torty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: OSTRZEGAM PRZED CUKIERNIĄ B&J Jarzębińscy (Chełm Pawilony)

Ale chyba tych przygotowań nie było zbyt wiele skoro ma Pani czas pisać na bieżąco ;-) Ja zamawiam torty od wielu lat od Jarzębińskich i nigdy nie zamawiam na ilość osób tylko na kg i właśnie zawsze podaję max do jakiejś ilości nigdy jeszcze nie zdarzyła się pomyłka a do tego torty są przepyszne :-) zamawiam zawsze tz kościerski z nutellą i orzechami laskowymi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0