Obejmy do rur?

Temat dostępny też na forum: Dom i mieszkanie
Czy ktoś z Was może wykonuje zlecenia w temacie budowania rurociągów i może podpowiedzieć jakie obejmy do rur warto wykorzystywać? Na sikla.pl/strona-glowna-134331/serwis-134344/mocowania-do-rur-379634 jest dostępny artykuł na temat takich elementów od Sikla. Czy ktoś z Was może na nich pracuje i może podzielić się opinią?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kazda firma ma mocowania -rozne ,podjec sobie do "duzej" hurtowni metalowej -dotkni ,popytaj - z doswiadczenia podpowiem ,ze decyzja przy wyborze w 99% jest CENA!... u nas jest to jeszcze za drogie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla mnie chodzenie po stacjonarnych hurtowniach to strata czasu. Zdecydowanie wolę zakupy internetowe, bo raz, że wybór duży, a dwa - wszystko przyjeżdża bezpośrednio pod wskazany adres, co dla mnie jest mega dużym ułatwieniem. Korzystam z oferty https://obejmy-mocowania.pl/, bo mają tu naprawdę szeroki asortyment produktów. I wszystkie obejmy i opaski to towar naprawdę dobry jakościowo, a to również bardzo ważne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

teraz nie ma znaczenia czy w necie czy stacjonarnie -teraz liczy sie czas dostawy -kto dostarczy najszybciej ten wygrywa ,z doswiadczenia :w hurtowni a -czas oczekiwania 6 tygodni ,w hutowni b -w ciagu 24 h -ten sam produkt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Apartamenty Przy Plaży - opinie i oceny (31 odpowiedzi)

Apartamenty Przy Plaży to inwestycja realizowana przez NDI w jednym z najbardziej atrakcyjnych...