Obotrycka

Temat dostępny też na forum: Oliwa
Osiedle powstanie w Oliwie - w otoczeniu kameralnej zabudowy. Lokalizacja zapewnia spokój, a jednocześnie dostęp do śródmiejskiej infrastruktury i komunikacji. Inwestycja powstanie w połowie drogi między jelitkowską plażą, a oliwskim parkiem.

Obotrycka zaprojektowana została jako osiedle domów w zabudowie bliźniaczej. Będą one miały trzy kondygnacje (w podziemiu garaż) oraz użytkowe ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niewiadomą pozostaje standard i jakość wykonania.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
to nie sa blizniaki, warunki zabudowy pozwalaja budowac na minimum 500m a tu sa dwa "domy" na takiej malej dzialce 500-700m, czyli dzialka bedzie zawsze wspolna z sasiadem z jednym domem dwulokalowym, taki mikroblok... ale to pikus , jak widac na wizualizacji nie ma okien nawet na scianach bocznych -pewnie dlatego zeby zniejszyc odleglosc budynku do zaledwie 3m , a 1 m wiecej i mozna by bylo miec okno... roznica kolosalna bo w ten sposob w srodku jest niestety jak w szeregowcu, okna sa tylko po dwoch stronach swiata chociaz masz do ogrzania 3 sciany zewnetrzne..., a w prawdziwym blizniaku masz dodatkowe okna i duzo i wiecej swiatla. Niestety za taka cene jest za malo zaoferowane.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 5
Piszesz, że drogo, jednak nie widzę tu ceny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
architektowi odebrac dyplom za to szkaradztwo, jak mozna budowac taka lipe w tak fajnym miejscu.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 22
Co to za marny architekt projektował , zęby mnie bolą jak na to patrzę . I jeszcze te okropne balkoniki od frontu z zadaszeniem i pionową żeberkowaną ścianką od wiatru i deszczu bo usytułowane od północy, po co komu na północnej stronie elewacji , chyba żeby dobrze wyglądało przy opisie dla potencjalnego klienta , że ma wyjście na " balkonik" na piętrze. Ciasnota jak w marnym szeregowcu nie ma miejsca na pas zieleni między Sąsiadami, a więc wokół będzie sam BETON.
Reasumując , ten projekt i zgoda na budowę czegoś takiego w takiej ilości i na tak małych działkach to Wielka Pomyłka . Tu powinna być zabudowa pasująca do otaczających domów i dzielnicy z miejscem na posadzenie zieleni dającej intymność pomiędzy Sąsiadami i od strony ogrodowej a nie widok na 2 metrowy płot oddalony 3 m od drzwi balkonowych salonu . Rozczarowanie i porażka i chyba dlatego deweloper nie wiadomo jaki ? nie nie firmuje tej budowy oficjalne tylko pośrednik nieruchomości , bo inaczej dostałby cięgi niezadowolenia , bo co tu dużo mówić ten projekt to dla Niego z pewnością ANTYREKLAMA.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 16
...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla mnie idealne rozwiązanie, dobry metraż, ogród wystarczający na ławeczkę i grilla, garaż na dwa samochody i nowoczesna architektura. Czego chcieć więcej od domu w centrum miasta!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
Banda krytykantów..., do roboty nieroby! Projekt jest nowoczesny i ok. Moze nie rewelacyjny ale schludny i prosty. Moze się podobać lub nie ale na powyższe cięgi z pewnością nie zasłużył. Przy takich cenach działek w tej lokalizacji trudno się spodziewać dużych pięknych willi z rozległymi ogrodami. Kogo na to było by stać? Tylko garstkę osób w 3city. Tak przynajmniej coś nowego się dzieje. Trzymam kciuki za szybką sprzedaż.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 8
Mocno ssali kciuka żeby wyssać te ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no tak minimalizacja kosztów budowy, ale maximum zysków ma być!!!
te malutkie balkoniki mogłyby być chociaż powiększone o ten brzydki daszek nad wejściem, który mógłyby być oparty na kolumnach, a jezeli nie balkon to daszek maly ze skosnym dachem też na kolumnach i juz byłoby poprostu ładniej, za niski płot przy zjezdzie do garażu, który nie jest niczym zabezpieczony(zjazd), złodziej ma bardzo łatwe wejście na posesje i gdzie jest 3 kondygnacja? lochy w piwnicy? garaż jest kondygnacją również? dałabym za to 250 tys. w stanie z tylko otynkowanymi ścianami
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ale czemu az tyle bys dal? Przecież mogłeś napisać 10zl ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Z kolumnami? Ładniej by było?! To żart, mam nadzieję. Kolumny do nowoczesnej architektury pasują jak pięść do nosa.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A mi się bardzo podoba, świetna lokalizacja, piękne domki. Jest ciasno, ale w takim miejscu nie ma już dużych działek. Ja tam nie krytykuję dla samej krytyki - i zazdroszczę tym, którzy mogą tam mieszkać.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bardzo ładny, nowoczesny projekt, lokalizacja moja wymarzona,, cena mysle adekwatna do propozycji. Chciałoby się:)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2