Obsługa jest koszmarna!!

Szkoła ma nierzetelne podejście do klienta. Zapisałem się na zajęcia z włoskiego już w sierpniu, jednak dopiero w połowie października, na dzień przed rzekomym rozpoczęciem zajęć okazało się, że nie ma chętnych.Grypy nie będzie. Oczywiście nie byłem informowany w październiku o problemach z frekwencją. Zatem nową szkołę musiałem zacząć szukać dość późno, a można było tego uniknąć.
Na domiar wszystkiego, szkoła ma teraz problem z oddaniem 100zł zaliczki. I nieistotna jest tu kwota, ale to, że muszę się dopominać i, jak się okazało, czekać na przelew do 8 grudnia!! To jest zwyczajna kpina!

Moje doświadczenie jest pobieżne i mogę przypuszczać że świetnie uczą, jednak funkcjonowanie sekretariatu opiera się na krętactwie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Odpowiedź obiektu:

Rekrutacja na wszystkie kursy językowe w naszej szkole trwała do
10 października, kursy zostały przesunięte o 2 tygodnie z przyczyn
organizacyjnych, informowałam o tym Pana wcześniej jak i zarówno
wszystkich słuchaczy. Niestety tak się zdarzyło, że ostatecznie nie
zebrała się wystarczająca ilość osób aby uruchomić grupę na takim
poziomie zaawansowania, w związku z tym próbowałam się z Panem
skontaktować telefonicznie w celu przedstawienia nowej oferty, ponieważ
nie otrzymałam żadnej odpowiedzi wysłałam meila z informacją że kurs
grupowy się nie odbędzie i przedstawiłam propozycję zajęć indywidualnych. Po 2 tygodniach otrzymałam maila z informacją że nie jest Pan
zainteresowany zajęciami indywidualnymi oraz żąda zwrotu wpłaconej
zaliczki, z racji tego że osoba która, zajmuje się dokonywaniem przelewów
przebywa do 8 grudnia na zwolnieniu i nie ma dostępu do internetu
zaproponowałam zwrot zaliczki w gotówce i poprosiłam o wstawienie się do
biura. Chciałam podkreślić że wszystko zostało uczynione zgodnie z umową
a za brak kontaktu telefonicznego z Pana strony sekretariat nie ponosi
winy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Odpowiedź obiektu:

Dzieki za opinie wlasnie szukalem troche szkol i ta wydawala sie bardzo fajna ciekawa oferta, rozsadna cena i fajne opinie, ale widze ze chyba ta szkole nalezy omijac szerokim łukiem , swoja droga dziwia pozytywne opinie dodane wczesniej ...
Wyglada na brak profesjonalizmu, jednak warto zaplacic ciut wiecej i miec spokojna glowe.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Obsługa jest koszmarna!!

Zgadzam się co do tego. Ostrzegam przed tą szkołą i zapisami w umowie! Wszystko jest fajnie przed przystąpieniem do podpisania umowy. Potem - masakra! Moje zajęcia też zostały rozpoczęte bardzo późno. Musiałam się dopytywać non stop kiedy się zaczną. Byłam zawieziona lokalizacją, umieścili nas w jakiejś okropnej szkole bez wcześniejszej informacji o tym. Mam z nimi teraz problem dotyczący rozwiązania umowy.
Odradzam tam naukę a jeśli to nie przekona to ludzie, czytajcie z lupą umowę bo potem wytkną wam każdy drobiazg i przekręcą wszystko tak, ze to niby wy jesteście wszystkiemu winni. Szkoda czasu i energii...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Obsługa jest koszmarna!!

Widze, ze nie jestem sama. Zgadzam sie ze wszystkim, jak mozna zauwazyc na kazdego negatywnego posta odpowiedz obiektu jest "wszystko zgodnie z umowa". Przeczytajcie 100 razy umowe zanim ja podpiszecie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1