Obsługa poniżej krytyki.

W dniu wczorajszym tj. 21.12.2009 spotkała mnie nia miła sytuacja (awaria auta). Auto zostało zwiezione przez lawetę do serwisu Plichty w Gdańsku. Dojechaliśmy tam parę minut po godz. 18. Wszedłem do środka i zero zainteresowania ze strony obsługi. W końcu sam zwróciłem się do obsługi i w tym momemncie jak gromem z jasnego nieba. Pan kosultant z szerokim i rozbrajającym uśmiechem od ucha do ucha poinformował mnie iż nic dla mnie zrobić nie mogą gdyż dzisiaj pracują tylko do 18 i mają Wigilę. Od razu nadmieniam iż chodziło tylko i wyłącznie o przyjęcie auta na serwis (o naprawie tego dnia nie było nawet mowy). Niestety autotego dnia nie zostało przyjęte. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM SERWISU PLICHTY. Mnie już tam nie zobaczą. Wolę zrobić więcej kilometrów i pojechać do Groblewskiego. Przynajmniej obsługa klienta jest na wyższym poziomie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Obsługa poniżej krytyki.

Pana problem polega na tym że w dniu 21.12.2009r żądał Pan natychmiastowej naprawy pojazdu a nie samego przyjęcia do serwisu. W chwili pisania tej opini w sposób oczywisty mija sie Pan z prawda a to wyłącznie świadczy o Panu. Jak?? - niech Pan pomyśli:):):)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2