Odkurzacz samochodowy

Proszę o opinie i polecenie mi jakiegoś NIEDROGIEGO odkurzacza do auta. Zależy mi, żeby siła ssąca była "jakaś" a nie "żadna"!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Karcher MV2. Super odkurzacz do auta jak i do remontu mieszkania. Do kupienia w większości marketów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

dziękuję ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mogę szczerze polecić odkurzać Henry od Haersona. Pracowałem z użyciem starszego modelu na ręcznej myjni samochodowej i był odpowiedni do wszystkiego - tapicerki, dywaników. Mocno ciągnął, dużo mieścił, a jest stosunkowo malutki. Do mieszkania tez się nada. Teraz do tego wyszedł nowy, tańszy model, który pobiera mniej energii a moc ma tę samą. polecam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chciałabym kupić prezent mężowi i zastanawiam się nad odkurzaczem samochodowym. Czy ktoś z forumowiczów byłby w stanie mi powiedzieć, czy odkurzacz firmy SilverCrest z Lidla: https://www.kupino.pl/gazetka/lidl-katalog-26 jest coś warty? 75 zł to nie są kokosy, więc nie o cenę mi chodzi tylko o to, czy jest wydajny i czy się sprawdza… Proszę o pomoc. Nie znam się :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Myjnia na wiadra (4 odpowiedzi)

Cześć, czy kojarzycie myjnię samochodową na której bez pretensji właściciela można umyć auto...

Mechanik znający się na koreancach KIA (16 odpowiedzi)

Mam do zrobienia wał (szlif na wale/ewentualnie wymiana) do tego panewki i pierścienie, poszukuję...

Auto Części (4 odpowiedzi)

Cześć Panowie, Potrzebuję namiar na sprawdzony sklep motoryzacyjny w Gdańsku otwarty jutro lub...