Odnowiony budynek dawnej poczty

Już się cieszyłem, że budynek będzie w pięknych kolorach bieli i szarości a tu dowalili jakiś turkus. Za projekt odnowienia z pewnością była odpowiedzialna tą sama osoba, która zajmowała się odświeżeniem budynków GSM. Pasteloza w czystej postaci. Masakra.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Tragedia, jak żyć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Niestety, ta spółdzielnia to wciąż relikt PRL-u i przykład modernizacji tego budynku dobitnie to pokazuje. Bez tego turkusu wyglądało naprawdę spoko i już myślałem, że zmysł estetyczny się poprawił. Niestety tak się nie stało.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Szare kolory dominowały za PRL-u . Wszędzie było szaro , buro i ponuro. Widać ,że niektórym szare kolory utkwiły na dobre. Tak zapewne jak ich życie. Jak papier toaletowy . Długie ,szare i do d ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można w innych elementach krajobrazu dodawać koloru, niekoniecznie malując budynki w pastelowe i ostre barwy. Każdy blok w inne kolory i wymyślne wzory to przykład braku gustu i poczucia estetyki. Poza tym, wystarczy spojrzeć jak te kolorowe bloki wyglądają po latach. Jeden brud i syf. Budynki pomalowane w stonowane kolory starzeją się po prostu lepiej.

Czasem wystarczy wyjechać na zachód aby zobaczyć jak estetycznie ich budynki wyglądają. Niektóre, wiele lat po modernizacji wyglądają nieźle.

Poza tym, życie można sobie ubawić niekoniecznie malując otoczenie w krzykliwe kolory, ale niektórzy potrzebują pastelowego bloku aby ich życie miało kolor.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

O jakim zachodzie piszesz ? W krajach Europy zachodniej przeważa budownictwo indywidualne zaś kolory domów najróżniejsze .Każdy dom inny kolor . Najczęściej intensywny.
A może chodzi Tobie o chińskie wieżowce molochy do nieba ,albo szeregowce szare ? Tak ,tam są one szare takie jak lubisz.
Najpierw sam wybierz się na wycieczkę po świecie a później opowiadaj nam co widziałeś rzeczywiście .
- Gdzieś dzwoni tylko nie wiesz w którym kościele.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Miałem na myśli podobne budynki w technologii wielkopłytowej i nie tylko które powstawały w innych krajach europejskich w latach 1960-1990 między innymi w Berlinie, Bordeaux, Malmo czy też Edynburgu. Popatrz sobie jaką metamorfozę przeszły tamte osiedla i porównaj z naszymi a zobaczysz różnicę. Inna kwestia, że te bloki u nich pełnią teraz rolę bloków komunalnych dla emigrantów, jednak w tym konkretnym przypadku chodzi mi wyłącznie o ich estetykę a nie pełnione funkcje. Przytaczany przez ciebie przykład Chin jest nietrafiony, gdyż do niego wcale nie nawiązywałem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bez przesady. Ten budynek zrobiono w dobry sposób, są stonowane, neutralne kolory, duże okna, prosta bryła plus mocny, morski akcent, który nadaje ożywienia całości. To nie pasteloza od sasa do lasa tylko dobry koncept dla lokalu usługowego.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bo u nas każdy się zna najlepiej na budownictwie, medycynie, polityce itp. Oczywiście po kursach w necie.
Budynek odnowiony bardzo estetycznie zgodnie panującymi obecnie minimalistycznymi trendami w architekturze i zapewne z możliwościami finansowymi. Nie wszystkim musi się podobać. Pasteloza jest obok. Na blokach. Turkus jako element marynistyczny i przełamujący monotonną biel ścian - super. Z tej beznadziejnej bryły ktoś wycisnął co się da.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

znalazl sie madrala,znawca trendow i architektory,skad to przepisales ...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Odezwał się ten, co jednego zdania poprawnie po polsku napisać nie potrafi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

moze jestem za granica i brak polskiej czcionki,do garow teczowa kobieto
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

ArchitektUry gamoniu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

gamon ...tak na ciebie tata mowil...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

a co powiesz kozaku internetowy na spotkanie,powiesz i to wszystko w twarz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jutro o 22 przy Green Pubie na Zaspie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jutro 22 pod grafem na Pustkach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chciałeś spotkania, wiec dałem termin i miejsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czyli leszcz,do zobaczenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Jakie wrażenia po kolędzie? (19 odpowiedzi)

Mieszkańcy Pustek Cisowskich, i jak wrażenia po kolędzie? U kogo był proboszcz?