Odradzam jakiekolwiek kontakty z firmą RRS/RAIKO z ulicy Radarowej.

Strata czasu i nerwów.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Odradzam jakiekolwiek kontakty z firmą RRS/RAIKO z ulicy Radarowej.

Zastanawiał się ktoś czemu taki krytyk zawsze pisze jako anonim...? Jak już pisałem wcześniej przy podobnym anonime Pana krytyka, pisze to bo wkurza mnie to jak ktoś kto zapewne się nie sprawdził albo miał jakiś personalny konflikt z kierownikiem potem bawi się w hejtera i szkaluje firmę w której pracuje i wielu moich znajomych. Ja nadal pracuję w tej firmie i wielu ludzi pracuje w RRS od wielu lat. Nie zawsze jest kolorowo jak w każdej firmie. Na początku stawki nie były zbyt wysokie. Początkowo umowa zlecenie itd. Ale Ci co się starają są doceniani... maja podwyżki stałe umowy z czasem. Ci co maja gdzieś to odchodzą albo są zwalniani. Niestety polskich firm nie stać na wielkie wynagrodzenia, zusy zabijają pracodawców. Zarobki są jakie są. Ja na magazynie mam ok 3000 na rękę czasem jakaś premia albo dodatkowe zlecenia... Anglia to może to nie jest ale jak nie chcesz wyjeżdżać to tu nasz pewność ze praca jest stabilna, ze jak pójdziesz do lekarza to nie przyślą Ci rachunku, że pensje masz na czas itd. Takze nie jest tak źle
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11

Re: Odradzam jakiekolwiek kontakty z firmą RRS/RAIKO z ulicy Radarowej.

3000 zl?? Chyba z nadgodzinami i sobotami. Bylem,pracowalem,przezylem. Polowa ludzi z kaszub dojezdzajaca jednym autem i stawka 2500 brutto zl a reszta pod stolem
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bzdura! Pod stołem to było w poprzedniej firmie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Odradzam jakiekolwiek kontakty z firmą RRS/RAIKO z ulicy Radarowej.

Przez kilka lat taki kit wciskaliscie pracownikom.. Całe życie obiecanki, z tego co wiem to ludzie dopiero po rezygnacji z współpracy u was otworzyli oczy, a gdybyś magazynierze rrs wiedział jaki jest popyt na pracowników na Pomorzu to byś takich bzdur nie pisał . Bajki o tym żeby przejść na działalność z umowy o pracę bądź zlecenie, pod pretekstem" bo to jest popularne na zachodzie, bo to jest opłacalne" proszę was.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ł. :) daj spokój, widać żal Ci było odejść
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Taki żal że z większością byłej ekipy dalej mamy kontakt i plują sobie w twarz ile dawali szans tej firmie, gdzie dookoła w zakładach pracy, wszędzie był notowany progres odnośnie warunków pracy. Firma zatrzymała się w czasie, a sądząc po opiniach na Trójmieście, ma teraz duże problemy finansowe, z resztą po co ja się produkuje, czas z weryfikuje kto miał racje. Szczerze odradzam, naprawdę w tych rejonach jest sporo zdecydowanie lepszych alrernatyw.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Odradzam jakiekolwiek kontakty z firmą RRS/RAIKO z ulicy Radarowej.

Ludzie piszą jako anonimy ponieważ boją się problemów dotyczących działalności na szkodę spółki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Odradzam jakiekolwiek kontakty z firmą RRS/RAIKO z ulicy Radarowej.

Kwaśniewski miał 5,500 stałej pensji jego przydu*asy trochę mniej za mobbing w pracy a pracownik produkcji dwa z groszami i nie pier... głupot cwaniaczku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Komu tu chcesz makaron na uszy nawijać? Sądząc po ilosci ogłoszeń jakie daje ta firma to pół trójmiasta i część Kartuz już się tam przewinęła. Myślisz że Ukraińcy nie puszczają dalej opini o firmie? Nawet Mołdawia tam pracowała. Korei wam tylko w składzie brakuje...
Rotacja jak na karuzeli, codziennie ktoś nowy przychodzi. Nie trzeba wcale się zatrudniać żeby wiedzieć czym pachnie ta firma
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dodają wszystko co chwile jak i inne pseudo firemki pracodawcy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze, że piszesz anonimie. Niedawno się przeprowadziłam i miałam właśnie pytać się tam o pracę, ale chyba spróbuję gdzie indziej. A tak przy okazji, czy ktoś z was jedzie na Europejskie Forum Gospodarcze - Łódzkie 2017? Zainteresował mnie program i zaproszeni goście.

Inatka93
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ech, Kocio, coś dzwoni, ale nie wiesz, w którym kościele...
Nie pomyliło Ci się z inną firmą? Też była kiedyś na Radarowej (i nie chodzi mi o Autos, bo oni dalej działają).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Sprawdź jaka firma zasypuje portal ogłoszeniami o pracę - dodają ogłoszenia codziennie. Magazyn, produkcja itd....
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

"Mołdawia" dalej pracuje z powodzeniem - kolejny już rok. Aurica pracuje z nami od samego początku i wiele jej RRS zawdzięcza.
Prawda jest taka, że zostają najlepsi - ludzie z potencjałem, wykazujący chęć i inicjatywę do pracy.
Osobom, które już z nami nie pracują, bardzo dziękuję za wkład jaki tu wnieśli.
W RRS, Jest to sytuacja normalna, w której zdanie pracownika bardzo się dla nas liczy. Rozumiem, że czasem dochodzi do różnicy potrzeb i możliwości, wtedy się rozstajemy na zasadach cywilizowanych, Każdy ma prawo do własnego wyboru, tak pracownik, jak i pracodawca.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Bardzo fajnie, że firma ma o sobie takie wysokie mniemanie.
Może pora by za wysokimi wymaganiami szło odpowiednie wynagradzanie i warunki pracy?
Ludzie bez powodu po kilku dniach ot tak sobie nie uciekają..
Nazywajcie to jak chcecie ale w dobrych firmach takiej rotacji nie ma
Nawet na najniższych stanowiskach
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ależ ktoś starocia wykopał...! Ktoś wie, co tam teraz słychać? Marzena dalej w księgowości? Jakieś inne ciekawe postaci się pojawiły? Ukraińcy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zajrzeć na opinie o firmie na Trójmieście, po tym można określić w jakiej kondycji znajduje się firma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Opinie na Trójmieście odrzucają do tego wątku, a ja pytam o aktualności a nie o historię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Zarobki kierowcy TIRA? (37 odpowiedzi)

Na jakie zarobki można teraz liczyć jako kierowca ciężarówki? Wiem, że kiedyś zarobki były spore...

Ile za sprzątanie? (55 odpowiedzi)

Wiem, że taki watek się pojawiał kilka razy, ale dość dawno. Chciałbym wiedzieć, ile zapłacić za...

Praca chałupnicza Wisplast (4 odpowiedzi)

Zainteresowałam się firmą Wisplast z Gdyni ze względu na możliwość pracy chałupniczej. Jest kilka...