Odradzam

Nie polecam usług p. mecenas nikomu. Bardzo słabo oceniam jej postawę w moim przypadku.

Historia jakich wiele, a mianowicie od dłuższego czasu rozważałem rozwód. Przy czym chciałem mieć pewność, że podejmuję "dobrą" decyzję, świadom zysków i strat, po wyczerpaniu wszystkich możliwości ratowania małżeństwa. Innymi słowy, miała to być ostateczność. Potrzebowałem fachowego wsparcia w tej materii, co w ostatecznym rozrachunku sprowadziło się do mediacji między stronami. Niestety, po trzech spotkaniach okazało się, że p. mecenas niewiele ma do zaoferowania - nie było żadnej inicjatywy po jej stronie ani pomysłów co dalej, było za to dużo zachowawczości i sformułowań typu "ja nie mogę", "ja nie powinnam". Dość szybko p. mecenas zaczęła również przejawiać zachowania potęgujące złe wrażenie, na przykład "zapominać" oddzwonić, i to pomimo uprzednich obietnic.


P. mecenas została jakiś czas temu laureatką konkursu Profesjonaliści Forbesa. Taka przynajmniej informacja jest wyświetlona na stronie kancelarii, podobnie jak slogany o odpowiedzialności, zaangażowaniu itp. Z mojego w / o doświadczenia warte jest to tyle co doniesienia Russia Today. Nabrałem się i w efekcie zmarnowałem 2 miesiące.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź obiektu

Panie Marcinie, Pan nie przyszedł do mnie po pomoc prawną w zakresie rozwodu, a po "cudowne rozwiązanie problemów Pana życia". Próbował Pan (w sposób nieelegancki) wymusić na mnie zachowania, które nie należą do moich kompetencji, o czym Pana informowałam.
Ma Pan prawo do swojej opinii na mój temat, jednak Pana wpis uważam za obraźliwy i kłamliwy, do czego nie ma Pan prawa.
Przykre, że nie miał Pan odwagi powiedzieć mi tego w cztery oczy, a swoje frustracje prezentuje Pan w taki nieelegancki i nieprawdziwy sposób.

z poważaniem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Odradzam

Panie Marcinie, Pan nie przyszedł do mnie po pomoc prawną w zakresie rozwodu, a po "cudowne rozwiązanie problemów Pana życia". Próbował Pan wymusić na mnie zachowania, które nie należą do moich kompetencji, o czym Pana informowałam.
Ma Pan prawo do swojej opinii na mój temat, jednak Pana wpis uważam za obraźliwy i kłamliwy, do czego nie ma Pan prawa.
Przykre, że nie miał Pan odwagi powiedzieć mi tego w cztery oczy, a swoje frustracje prezentuje Pan w taki nieelegancki i nieprawdziwy sposób.

z poważaniem
adw. Honorata Janik- Skowrońska
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Odradzam

te ,,niby ' opinie na 6 to chyba sama sobie wystawia
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Odradzam

Ja podzielam pana zdanie ,pani mecenas jest dobra ale w braniu pieniedzy
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1