Odradzam

Zbliżają się terminy naboru do szkół.Chciałabym przestrzec przed pochopną decyzją dotyczącą oddania dziecka do szkoły podstawowej im. Św.Kazimierza. Podejmując taką decyzję rodzice kierują się chęcią zapewnienia swoim pociechom jak najlepszych warunków nauki i zabawy. Niestety w przypadku ww.szkoły możemy się bardzo rozczarować. Szkoła nastawiona przede wszystkim na zysk.Wszystkie dodatkowe opłaty, a jest ich dużo tylko gotówką. Bez rachunków i możliwości wglądu w szczegółowy kosztorys. Ciasne klasy, brak różnorodnych zajęć dodatkowych, sala gimnastyczna poniżej kryterium, brak własnego boiska i terenu do zabaw. Skonfliktowani nauczyciele, dyrekcja traktująca rodzica jako wroga, a nie partnera. Przygnębiająca atmosfera - wieczne uciszanie dzieci na przerwach, bo za ścianą odbywa się jakaś msza pogrzebowa. Wychowawczo też dużo poniżej oczekiwań. Nauczyciele, szkolny psycholog i pedagog mają problemy ze znalezieniem rozwiązania w trudnych problemach z dziećmi.
Kiedy oddawałam dziecko do tej szkoły byłam pełna nadziei. Dziś jestem nią bardzo rozczarowana.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

W 2017 roku zmieniła się Dyrekcja - serdecznie zapraszam na stronę szkoły http://www.katolik.gdansk.pl/
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1