Odradzam !

Już od samego początku gdy kontaktowałam się ze szkołą były tylko kłamstwa Pani Marta dyrektorka ośrodka notorycznie coś ściemnia. Inne ośrodki jazdy też nie mają za dobrego zdania o babskiej szkole i dyrektorce. Po przebyciu 30h teorii miały odbyć się jazdy, na które trzeba było czekać 2tyg, a gdy przyszedł dzień jazd Pani skontaktowała się tylko godz wcześniej iż jazdy odwołane. Pierw kłamała z pogrzebem następnie z chorobą babci. Na koniec Pani Marta mi podziękowała i kazała iść do innej szkoły gdyż ona nie chce mieć mnie na głowie. Za teorie wzięła 100zł z czego wsumie z tamtąd nic konkretnego się nie nauczyłam kupowałam inne testy z których dopiero nauczyłam się zagadnień. Miałam też dostać swoją kartę zajęć co oczywiście także jej nie otrzymałam moja przygoda ze szkołą babską trwała ponad 1,5 miesiąca. Nie jestem z tej szkoły kategorycznie zadowolona i w szczególności bardzo odradzam. Natkniecie się tylko na niepotrzebny stres i notoryczne kłamstwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Odradzam !

Już się zamknęli. Jakoś dobrnęłam do końca, ale nie uwierzę dopóki nie dostanę papierów ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1