Odradzam

Chodziłam 1 semestr na kurs hiszpańskiego i bardzo się zawiodłam, nie dość że wyrzuciłam ponad tysiąc złotych w błoto to niczego praktycznego się nie nauczyłam, lektorzy nie mają podejścia do nauczania a w szczególności nativ speaker, odradzam tą szkołę, ja znalazłam lepszą i tańszą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

W dniu 17.04 przesłałam do p. Agnieszki maila z prośbą o bezpośrednie podanie swoich zastrzeżeń, do dzisiaj p. Agnieszka nie odezwała się. Zatrudniamy kilku native speakerów i nie wiemy o kim Pani mówi. Najwyraźniej bardzo łatwo jest wystawiać anonimowe opinie....

Witam Pani Agnieszko,
otrzymaliśmy informację o dodaniu przez Panią opinii na portalu trojmiasto.pl . Jest nam przykro, że nie była pani zadowolona z poziomu nauczania.
Ponieważ ma Pani do nas pewne zastrzeżenia chciałabym, w trosce o jakość naszych usług, wyjaśnić sprawę. Uprzejmie proszę o podanie Pani nazwiska bądź podanie tel. kontaktowego, chciałabym bezpośrednio wyjaśnić wszystkie Pani zastrzeżenia. Proszę o informację w jakiej była Pani grupie, kto prowadził zajęcia.
Jest mi przykro, że te sprawę podnosi Pani dopiero teraz długo po zakończeniu kursu, a nie w czasie jego trwania, gdzie jeszcze można było reagować.
Uprzejmie proszę o kontakt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0