Odradzam

Panią dr Turek-Muczyńską poleciła mi koleżanka, która leczyła się u niej z powodu niepłodności, ciężko było się dostać, ale niestety udało się. Pani dr przepisywała mi różne leki hormonalne, kazała usunąć tarczycę, nie miałam objawów nadczynności, ani niedoczynności, (na szczęście nie zrobiłam tego). Wiedząc że mam problemy z tarczycą przepisała mi dopochwowy preparat z jodem (wywołal nadczynność). Nie poleciła wykonania USG i innych podstawowych badań, które wykonałamm później, dzięki którym można było stwierdzić przyczynę niepłodności. Zrezygnowałam. Później dowiedziałam się, że koleżanka też (teraz szczęśliwe mama). Niedawno dowiedziałam się od innej koleżanki, że jej siostra też była pacjentką pani dr, wspomnienia podobne. Jej też się udało, ale to nie zasługa dr Muczyńskiej.
P.S. Leczyłam się kilka lat temu, gabinet był wtedy na ul. Legionów i ten oceniłam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Odradzam

Droga Jolu ( o ile to prawdziwe Imie) Prosze wypowiadac sie w Swoim Imieniu a nie kolezanek i czyichs Siostr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Odradzam

Najlepiej porównać opinie na portalu "zdrowie i uroda" Trójmiasto.pl i bedzie wiadomo, kto ma rację.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Odradzam

Czytajac pani komentarze wyglada na to ze jest pani zatrudniona na etacie obrony dobrego imienia dr-ciekawe co pani zaoferowano?To samo mozna skierowac do pani-niech pani pozwoli sie wypowiedziec innym na ten temat, widac ze bardzo krotko jest pani dr pacjentka i nie widzi jak bardzo sie zmienila na niekorzysc. Kiedys i bardzo dlugo tez jej bronilam ale dzisiaj przyznaje racje i zgadzam sie z wszystkimi negatywnymi wypowiedziami bo je wszystkie osobiscie przezylam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1