Ogłoszenie

Pana z ul. Złocistej myjącego zarobkowo samochody uprasza się o znalezienie odpowiedniego do tego miejsca i nie robienie tego na podjeździe domu. Pana działalność jest uciążliwa i nie powinna być wg. przepisów prowadzona w takim miejscu. Hałas , który generują urządzenia jest dość uciążliwy i uniemożliwia np. mi pracę z domu (tym bardziej, przy otwartym oknie latem). Pracuję też w święta i nawet w święta nie ma Pan litości :) w sobotę też ciężko o chwilę spokoju ...

W przeciwnym razie kolejnym krokiem zgłaszam sprawę do UG,US i OŚ
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

może lepiej podejść do pana powiedzieć że jego działalność jest uciążliwa i szkodliwa, będzie poinformowany.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

I co to da że będzie poinformowany? Skoro wpadł na tak genialny pomysł aby na podjeździe otworzyć myjnie to myślę, że ciężko będzie mu zrozumieć, że to może uprzykrzać życie innym.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

To mu da, że dowie się o uciążliwościach jego działalności. Osoba, która umieściła ten temat na forum sądziła, że ktoś ją wyręczy i powie za niego, czy szuka pocieszenia.
Jak ja uważam że coś jest nie tak, mówię bezpośrednio a nie czaje się po kątach
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pamiętam jak ten Pan ogłaszał się na FB. I tak wtedy pomyślałem, że długo tak nie pociągnie na tym podjeździe.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Ogłoszenie

Proszę zgłaszać na policję zakłócanie spokoju i nielegalną działalność. Niestety na takich ludzi tylko kary działają
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum

Wybory na sołtysa (20 odpowiedzi)

Niedługo zebranie wiejskie na którym będziemy wybierać sołtysa. Czy są jacyś chętni oprócz...

Zakup bliźniaka (32 odpowiedzi)

Cześć Wszystkim, Planuje przeprowadzenie się do Bojana z Gdyni. Aktualnie mieszkamy w bloku na...

Dyżur radnych Bojano 16.05.24 biblioteka w Bojanie godz.17 (3 odpowiedzi)

#Światłowód w Bojanie! Jak już wiemy, firma Strzyżowski.Net, działająca pod marką Pomorski...