Ognisty Piec

Pizzerie

Gdynia, Chylońska 191/8

Łukasz - ocena (1) Bardzo dobra pizza dużo składników i zawsze na czas Łukasz Marek - ocena (1) Bardzo smaczna zdecydowanie polecam. Marek Dżasta - opinia (1) Pyszna pizza, burgery również. Czego chcieć więcej smacznie i szybko. Polecam :) Dżasta
Kosot - opinia (1) Przepyszna pizza , i zawsze zamawiam z oliwą zamiast sosów Kosot Gosia - opinia (1) Pyszna pizza, miła obsługa, szybka dostawa. Gosia Bogda - opinia (1) Pyszne ciasto i urozmaicone dodatki, miła obsługa, naprawdę warto. Bogda Domi - opinia (1) Pyszna pizza :) Nie ma lepszej pizzy niż taka z pieca opalanego drewnem!... Domi Aleksandr - opinia (1) Dzień dobry. Ładna pizzeria, wszystko jest pyszne. Szybka dostawa. Otrzymał... Aleksandr konsumentka - opinia (1) zamówiłam pizę z salami i miałam chyba pecha,to była bardzo cienka "podeszwa"... konsumentka Pyszna! (1) Najlepsza pizza jaką w ostatnim okresie wraz z mężem jadłam, zamawialiśmy tam... E&M pyszna (1) wczoraj mialam przyjemnosc zjesc pizze PRZEPYSZNA co za ser polecam goraco Megi Polecam! (1) Przepyszna pizza, śmiało mogę napisać, że jedna z najlepszych włoskich w... Inka