Ogrody Neptuna

Temat dostępny też na forum: Olszynka
Olszynka to dzielnica położona niedaleko Śródmieścia Gdańska. Z jednej strony zapewnia to łatwy dostęp do atrakcji Głównego i Starego Miasta, z drugiej daje możliwość zamieszkania w pewnym oddaleniu od śródmiejskiego zgiełku. Przystanek autobusowy znajduje się tuż obok inwestycji. W dzielnicy nie brakuje także infrastruktury takiej jak sklepy, punkty usługowe, szkoła, przedszkola.

Tereny ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ktoś zna dewelopera ? czy solidny ?
czy tereny na olszynce nie podmakają ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kupiłem mieszkanie od nich, nie polecam, proszę omijać z daleka. Firma nie dotrzymuje terminów, jakość beznadziejna i kontakt po zakupie fa ta lny. jeszcze raz proszę się zastanowić przed zakupem czegokolwiek od tej firmy,
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trzeba uważać żeby z 1 piętra nie zrobiła się piwnica. Kiedyś na tych terenach budowano na palach . A teren za sklepem uznawany był za wyjątkowo mokry. Teraz dodatkowo zasypali rowy melioracyjne i ich odprowadzenie . Wystarczy przejść się i popatrzeć na teren
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mają budować właśnie na palach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lepsze pytanie to kto pozwala budować na terenach zalewowych. W ciągu kilkudziesięciu lat poziom morza napewno się podniesie z uwagi n topniejące lodowce.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Paradoksalnie Śródmieście i centrum miasta jest bardziej narażone na zalewanie niż Olszynka. Jest przed nią system polderów, przepompownia, rowy melioracyjne odwadniające teren w razie potrzeby, której nie było od 10 lat i wał przeciwpowodziowy. Teren wg MPZP jest przeznaczony pod zabudowę. Potwierdzam słabą nośność gruntu, palowanie obowiązkowe.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
jak zapłacisz komu trzeba to w GD wszędzie dostaniesz zgodę i zabudujesz :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rowu nie można zasypać, można uzgodnić jego skanalizowanie żeby dalej pełnił swoją funkcję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0