Ojciec dyrektor - opinia

Komuno wróć,zanim otrzyma się kluczyk do szafki,trzeba zapłacić pani w kiosku zejść w la-czuszkach (bo ciężko zmyć mopem,zwłaszcza że wejścia są na godzinę) do szatni nr.1 gdzie zdaje się buciki i kurteczkę i dostaje się kluczyk do szafki w szatni nr.2.MOŻESZ MIEĆ FUTRO NA PLECACH I KLACIE JEŻYKA NA GŁOWIE CZEPEK OBOWIĄZKOWY!!!!!LIPA!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

REWELACJA :):)

Byłem dzisiaj z dzieckiem na zajęciach i wrescie została oddana szatnia grupowa brak mi słów w wyrażeniu swojej opini jest po prostu REWELACJA :) . Czytam te wszystkie opinie i nie wieże czego wy ludzie oczekujecie nie ma drugiego basenu w trójmiescie żeby było tak czysto , macie sale telewizyjną gdzie po basenie można dziecko nakarmić , napić się kawy i na relaksie iść do domu .Napewno byliście aquaparku w Sopocie tam wchodzicie , rozbieracie i ubieracie się na czas a tu macie pełne 45 min do plywania . Będąc dzisiaj na basenie spotkałem się też z opiniami ujemnymi na temat oddanej szatni dlatego skusiło mnie napisanie tej opini . Pani w szatni biorac kluczyk do szani grupowj była w zachwycona że jest wrescie szatnia oddana , a po wyjściu z basenu stwierdzila że za daleko musi chodzić po wyjściu z wody , nie lepiej było się gnieżdzić w szatni dla inwalidów . Zamias się cieszyć że wszystko robią pod klienta to wam jeszcze żle .BRAWA DLA PREZESA I CAŁEGO PERSONELU :):):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0