Ola - opinia

Temat dostępny też na forum: Piąty bieg
Bardzo polecam szkółkę! Zapisując się na kurs szłam z zerowym doświadczeniem i umiejętnościami szczerze nie wierząc, że mogła bym się nauczyć dobrze jeździć. Miałam przyjemność mieć lekcje z instruktorem P.Jarkiem, który jest wymagającym nauczycielem z ogromnym doświadczeniem. Lekcje przebiegały w przemiłej atmosferze, gdyż miałam je z przesympatycznym oraz cierpliwym instruktorem. Na samym początku nie byłam dobrze nastawiona na jazdy, ponieważ obawiałam się prowadzenia auta, lecz dzięki wsparciu P.Jarka oraz jego spokoju i tłumaczeniu krok po kroku wszystkich manewrów przemogłam się i na zajęcia przychodziłam z uśmiechem. Tak, że serdecznie polecam każdemu Piąty Bieg i jeszcze raz dziękuje mojemu instruktorowi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ola - opinia

Absolutnie nie polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

kadry i płace, księgowość - nauka (3 odpowiedzi)

Powiedzcie mi, jak najlepiej nauczyć się kadr i płac oraz księgowości samemu w domu? Idę co...

Korepetycje (8 odpowiedzi)

Zapraszam na korepetycje z fizyki, matmy, biologii. Tanio, mam nadzieję, że skutecznie:))

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...