Olaf Kraczkowski - opinia

Minęły niecałe dwa lata odkąd poznałem p.Izę. Wtedy mój dom istniał tylko na planie developera, dziś stoi w całej okazałości. Mieszka się w nim sympatycznie i wygodnie-mógłbym się nawet chwalić wnętrzem gdyby mi na tym zależało. Wszystko to zasługa p.Izy, która wysłuchała czego z żoną oczekujemy, przekonstruowała cały projekt (wyleciało m.in.90% zaprojektowanych ścianek działowych i parę ładnych nonsensów a'la Bareja i Alternatywy 4) i nadzorując jedną ze swych stale współpracujących ekip wykończeniowych doprowadziła zadanie do samego końca. W trakcie współpracy każdy szczegół z nami konsulotowała, pokazała mnóstwo propozycji, symulacji i katalogów, a także odwiedziła niezliczoną ilość sklepów i hurtowni będąc przy wszyskich zamówieniach i zakupach.
Zaproponowana na początku przez p.Izę cena nie była wysoka. Gdy poznaliśmy pracowitość i zaangażowanie p.Izy w nasz dom to wyszło jakby ktoś z najbliższej rodziny zrobił nam to "po kosztach".
Pani Iza to prawdziwy przykład tak często dziś nadużywanego hasła "dla nas najważniejszy jest klient".
Polecam z czystym sumieniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Bardzo dziękuje za miłe słowa,cieszę się ,że pomogłam spełnić jeno z Państwa marzeń.Współpraca z Wami to prawdziwa przyjemność.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuje za miłe słowa,ciesze się ze pomogłam spełnić jedno z Państwa marzeń.Współpraca z Wami to prawdziwa przyjemność.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0