Olivia Star

Opinie do zdjęcia: Olivia Star.
Olivia Star Przymorze
Przejdź do galerii.

Olivia Star Przymorze

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo ładny więcej takich.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
niczym Gdyński wypustek, taka narośl w panoramie miasta,
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
wcisną te mega biurowce w krajobraz bo przeciez biuro trzeba mieć a parkingów to jak na lekarstwo ani zaparkować bo miejsca nie ma tragedia po co komu tyle tych biur ...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
najlepiej pod samym wejściem strzeżony no i oczywiście za darmo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Gadasz jak stara baba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oby jak najszybciej to wyburzyli, bo szpeci strasznie takie piękne miejsce jak Oliwa
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Niech tobie wyburzą twoją ruderę. To, że powstaje jeden wysokościowiec nie oznacza, że będzie sam sterczał, prędzej czy później dobudują więcej. Trzeba się cieszyć, że miasto prosperuje.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dobrze mówisz, polać.
Niech zburzą wszystkie rudery z przełomu XIX i XX wieku (nota bene jedne z nielicznych ostałych w tym mieście), Hitler i Stalin przez pomyłkę te oliwskie rudery zostawili i niech dobudują więcej takich penisów! a jak zabraknie miejsca, to można przecież poszerzyć o oliwski park, kto by się przejmował. Ważne żeby doraźnie słoictwo miało gdzie pracować, a to że zdominowało i przełoniło krajobraz zabytkowej dzielnicy, chyba jedynej po zrujnowanej biskupiej górce w tym mieście? Pewnie, niech stawiają kolejne, niech "miasto prosperuje" jak to określiłeś. Zobaczymy, co następne pokolenia na to powiedzą, jak Oliwę będą znały tylko z obrazków i opowiadań BYŁYCH mieszkańców. Bo wiadomo, ze zabytkowa dzielnica z brukowanymi ulicami i kamienicami ponad stuletnimi i przywiązanymi od pokoleń mieszkańcami niedługo przestanie istnieć i zamieni się w osiedle hosteli i kamienic na wynajem.
A na terenach do tego pierwotnie przeznaczonych - postoczniowym, poprzemysłowym Młodym mieście powstają zamknięte osiedla mieszkaniowe..... Boże jak dobrze że wybory niebawem. Chociaż w ten sposób symboliczny będzie mozna odreagować to, co budzi się w człowieku jak ogląda się tę nową "panoramę oliwy". To nie jest Oliwa i nigdy już nie będzie. Jak ktoś kiedyś na tutejszym forum napisał - Niemiec Oliwie nie dał rady, Rusek tez nie a zniszczenia dokonał Wilniuk. Gratulacje dla Budynia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie wypada myśleć o terorystach, pożarach, samolotach co zbaczają z drogi, choć trzeba walczyć żeby takie myśli się same nie nasuwały. Niemniej takie tąpnięcie, jakiś błąd konstrukcyjny, w momencie gdzie nie będzie nikogo w budynku ani w okolicy, żeby nikt na zdrowiu nie ucierpiał.... Z życzeniami dla prawdziwych miłośników Gdańska i Oliwy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1