Oliwski Park

Temat dostępny też na forum: Oliwa
Oliwa to dzielnica w której mieszkać chciałoby wiele osób, nie tylko ze względu na jej historię i zabytkową zabudowę, ale także zmiany jakie zaszły tutaj w ciągu kilku ostatnich lat. Powodują one, że żyje się tu piękniej i wygodniej. Poza oczywistymi atutami Oliwy, warto zaznaczyć rozwój gastronomii, dzięki czemu żyje się tu bardziej jak w dzielnicy centralnej. Sąsiedztwo, a nawet przenikanie ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fatalna obsluga

Deweloper który w taku sposob traktuje klientow, dziwie sie ze ludzie tam kupują mieszkania. Wyglada jakby robili łaskę kupującym juz pokazując mieszkania, nie wspominając o doradzeniu. Ja czułem sie jak niechciany gosc. Dramat.
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 18

Obsługa

Osoby pracujące w biurze sprzedaży Moderna to w mojej ocenie 1/10.
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 20

Fachowa i rzeczowa obsługa klienta... pełen profesjonalizm.. brawo
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 20

Zadowolona

Dzień dobry, a ja jestem zadowolona z obsługi. Bardzo miła, każdy telefon odebrany lub szybko oddzwonione. Kierownik budowy pomocny, Pani Monika profesjonalna. Na razie wszysko sprawnie.
Pozdrawiam!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 11

No sam juz nie wiem

jedni chwala inni gania , to jak jest naprawde - mieszkam daleko od trojmiasta ,nawet bardzo daleko, ale bardzo blisko od decyzji o zamieszkaniu tam , zawsze marzylem o tym by mieszkac w trojmiescie- to jak to jest z ta obsluga klientow , do kogo sie udac ,a kogo unikac?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Klient moderny

Radzę unikać jestem wlacielem mieszkania jednej z niedawnych inwestycji Moderny.
Klatki schodowe wykończone po 2 latach.
Zgłoszenie każdej usterki traktowane jako atak.
Po zakupie traktowanie klientów jako osoby roszczeniowe i kompletnie ignorowanie wszystkich zgłaszanych spraw.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Absolutnie potwierdzam

Chyba jestem mieszkańcem tego samego osiedla. Zdecydowanie widać, że nie zakładają, iż ktokowiek może być powtarzalnym klientem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Profesjonalny dział serwisu, a zwłaszcza zawsze uczynna, przyjazna i kompetentna pani Patrycja...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wspaniali ludzie

Dzień dobry,z Moderną mam bardzo dobre praktyki.Ktos pisał ,że zła obsługa -my jesteśmy bardzo zadowoleni -Pani Adriana zawsze pomocna.Pozostale osoby ,które przekazywały nam mieszkanie również przemiłe i chętne do pomocy.Ja gorąco polecam!!!!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4

Piękna inwestycja w niespotykanym otoczeniu

Niestety nie udało mi się zakupić już mieszkania z ogródkiem, ceny w ostatnich latach w Oliwie były ogromne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0