Szymon - ocena (1) Wesele, które wszyscy goście określają jako najlepszą imprezę w życiu.... Szymon Magdalena - opinia (1) polecam, rewelacyjny menadżer, przemiła obsługa, pyszne menu. Organizowaliśmy... Magdalena Agnieszka - opinia (1) Już dwa razy miałam przyjemność korzystać z usług Ołowianki i na pewno nie... Agnieszka
Wiza - opinia (1) Zorganizowaliśmy tutaj grillową imprezę firmową. Atmosfera była super, pogoda... Wiza Wesele Córki (1) W krótkich słowach: jeśli szukacie pięknego miejsca i dobrego jedzenia, a na... Małgorzata ŻJ wesele (1) Profesjonalna obsługa i smaczne jedzenie. Pełne doradztwo przy doborze menu i... Artur byliśmy na piwie (2) Myślę, że to miejsce mocno się rozwinie dzięki nowej kładce, jednak są pewne... Michał Komunia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z przygotowania jaki i przebiegu imprezy. Obsługa... MaciejSz Najlepsza impreza ever! (1) Wszystko zgodnie z założonym budżetem, na najwyższym poziomie, profesjonalna... Tomasz Chrzciny (1) Polecam Ołowiankę na imprezę okolicznościową. Pyszne jedzenie, super obsługa,... Marcin Wesele w sierpniowej aurze :-))) (1) Minęło raptem kilka dni, wciąż żyjemy emocjami tego najważniejszego dla nas... Ania i Daniel Urodziny 50+ (1) Świętowanie "zaawansowanych" urodzin jest stresującym wyzwaniem. Chyba,że... A. Wesele Prima Aprilis 2016 (1) Minęły prawie dwa tygodnie, kurz i emocje opadły, a pozytywne wspomnienia... Kasia & Wojtek Walentynki na Ołowiance (1) Razem z narzeczoną jesteśmy zachwyceni jedzeniem oraz obsługą podczas kolacji... Kuba i Ola STUDNIÓWKA JAK Z FILMU (1) Jako organizatorka studniówki jestem zachwycona profesjonalizmem ze strony... Ewelina Bal sylwestrowy Ołowianka 2015/2016 (1) Mieliśmy wyjątkową przyjemność być na balu sylwestrowym. Przyjechaliśmy z... Aleksander wrażenia po weselu (1) Jako Panna Młoda jestem bardzo zadowolona z wesela u Państwa. Cenię sobie... Aleksandra wesele w Ołowianka.eu (1) Wyprawialiśmy wesele córki w dniu 25 grudniu 2015 i jesteśmy bardzo... Joanna Olowianka.eu- Polecamy (1) Chcielibyśmy gorąco polecić restauracje Ołowianka. W maju 2015 przeżyliśmy... Monika i Krzysztof wspaniałe wesele (1) 3 sierpnia 2013 w Restauracji Ołowianka wyprawiliśmy wesele naszym dzieciom.... Małgorzata Krzyżanek