ONE WAY

Wypożyczalnie samochodów

Gdańsk, Juliusza Słowackiego 185

Ania - opinia (1) Wszystko Ok pełen profesjonalizm Pani Angelika przemiła kobitka polecam w 100... Ania Wynajem auta halorent (1) Jestem bardzo zadowolony auta zadbane miła obsługa i polecam bardzo Jarek POLECAM :-) (2) Jestem zachwycona obsługą, ofertą. Wszystko można bezproblemowo załatwić. Na... Monika
Super (1) Bardzo rzetelna firma. Korzystalem kilkakrotnie i zawsze bylem zadowolony.... Przemek Niezawodność! (2) Kilka razy korzystałam z usług firmy one way i za każdym razem wszystko... Małgorzata Wypasik na maXa :) (1) Nie skorzystam z innej wypozyczalni. Tylko "One Way"... p.Angelika nie... Marcin G. Po raz pierwszy wynajmowalam sama auto. (2) Odebralam autko na lotnisku i tam tez oddalam, zadnych problemow, zadnych... Izabela Wisniewska POLECAM!!! (1) Pani Andżelika jest profesjonalna i nie zastąpiona. Podstawiła i odebrała... Aneta polecam dobra wypozycalnia (1) Autko potrzebowalem na dwa dni.Niema problemu z podctawieniem auta w... ROBERT Bardzo przyjemnie i profesionalnie (2) Jestem bardzo zadowolony z jakosci uslugi, auto czyste i zadbane zadnych... PC Rewelacja (2) Pilnie potrzebowałam wypożyczyc auto na 3 dni,kazdemu polecam tą własnie... Zuzanna POLECAM (1) Samochód potrzebowałam na tydzień. Przylot na lotnisko w gdańsku po godzinie... Anna Ciesielska Zdecydowanie polecam!!!! (1) Pierwszy raz korzystałam z wypożyczalni samochodów i jestem bardzo... Maja Polecam (1) obsługa bardzo miła, oferta jest ok, ceny także spoko każdy znajdzie auto na... Żaneta polecam (2) Korzystałem z usług firmy ONE WAY jestem bardzo zadowolony, ponieważ autko w... Krzysztof POLECAM (1) auta czyste i zadbane. Tanio w porównaniu do innych firm. Plusik za to że nie... Ryszard S polecam (1) oferta bardzo przystępna cenowo obsługa bardzo profesjonalna i mila duży... mario-dario Przykro mi ale nie polecam. (3) Otrzymałem samochód bardzo stary w niskiej cenie ale to nie rekompensuje... Adam Polecam (1) Bardzo jasne zasady współpracy, konkretna i miła obsługa. Auta pomimo, że nie... Ewelina Polecam (1) Korzystałem z usług firmy ONE WAY nie tylko wypozyczalni ale i również takich... E.M