Opel Astra I

Astra, choć nie jest już najnowszą konstrukcją, zdaje się być nadal wartym uwagi autem, zarówno dla poszukujących samochodów używanych, jak i nowych. Model ten zastąpił wysłużonego Kadetta w 1991 roku, a w 1998 przeszedł poważny facelifting. Od 1994 roku Astra I była montowana na Żeraniu. Do Polski dostarczane były silniki 1.4 oraz 1.6 z pojedynczym lub wielopunktowym wtryskiem paliwa i auta ...
więcej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ty naprawdę

jesteś bajkopisarz...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

TURBO DO ASTRY 1.6 1993

Mam pytanie czy można dostać turbosprężarke do 1.6 1993, a jak nie, to czy są jakieś zameinniki z innych aut, pytam się bo mi trochę brakuje mocy. pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: informacja o astrze

przepraszam za pomylke 2.0 prosze o info
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: informacja o astrze

mam astre 1.6 combi rocznik 93 by pasowal do niego silnik vectry 20 sedan prosze o info
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

informacja o astrze

posiadam Astrę z 99 r od nowości 60 km przejechałem nią 250 tys km z tego 220 tys na gazie bardzo ekonomiczne i trwałe auto tylko wymiany oleju i części ekspl .polecam ten wózek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

grunek postaw ta twoja zdechnieta crx kolo mojej Asi to Ci pokarze jaka dynamike ma C20XE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To autko jest w pożątku. Mam Astrę od nowości 1998 rok, 100 KM. Ekonomia to jest tak, benzyna spala z 7-8l, a LGP(gaz) spala około 10 l /100km. Zbiera sie to auto słabo. 11-13 s do setki. Wytrzymały. i co tu powiedzieć;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

1.4 60km

pewnie nie uwierzycie ale ja sam do tej pory jeszcze nie moge uwierzyc gdyz udalo mi sie kupic astre f z przebiegiem 11,400 km w srodku by jeszcze orginalny plyn do spryskiwaczy przesiadlem sie z toyoty corolli 1,8 d sedan 89 rok roznica jest ogromna jak bym jezdzil limuzyna :D nie bede go gazowal szkoda silnika jest zbyt swierzy:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

opel astra 1.6 z gazem

Kupując to auto (rocznik 92) wiedziałam, że będę musiała trochę zainwestować...Ale powiem Wam, że po natychmiastowej wymianie oleju, paska rozrządu, filtrów,resorów, oraz wymianie progów i tylnych nadkoli....auto nie tylko super wygląda, ale i "lata" bez zastrzeżeń! Spisuje się na medal przy dużej prędkości, jest niezawodne i nie potrzebuje już dużego wkładu. Plusem jest też gaz - pali 8 na 100 !!! Polecam!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

astra 1.6 (75km)

jesli chodzi o blache to lipa ale kazdy posiadacz tego modelu wie o tym jezdzac troche dluzej
co do silnika to jak w przypadku kazdego trzeba pilnowac plynow ,itp.
prowadzi sie dobrze
mysle ze w tym przedziale cenowym to pozycja jest dobra pozdrawiamewry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

opelek astra 1,4 z gazem

kupiłem go niedawno to rocznik 2005 nie wiele się jeszcze na nim znam
ale do tej pory spisuje się dobrze oby tak dalej pozdrawiam wszystkich
posiadaczy tego fajnego autka ,,,,,,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam juz trzecie autko z serji astra 1 Jak za te cene jest spoko Mam zastrzezenia do lewara zmiany biegów (bardzo szybko pada wybierak ) szybko zaczyna sprawiac drobne a z czasem większe problemy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wystarczy go nie zylowac to nie auto f1
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kolego

jesli nie masz kasy to ten samochod cie nie zawiedzie jest nie do zajechania ja mam juz 700 000tys i dopiero robie w nim sprzeglo to dobre auto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ASTRA I kombi 1,4 GL

poszukuje do mojego Asterix-a podstawówki, bez szyber dachu;)
Pzdr. maniaków Opelków
mój numer: 782153883
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko drobne usterki

1,6 benzyna, 75 KM. Silnik oszczędny i niezawodny. Przy przebiegu 205 000, nadal stosuję olej syntetyczny i nie muszę uzupełniać jego poziomu. Podobno świetnie współpracujący z instalacją gazową. Naprawdę świetne autko. W swojej klasie plasuję go w ścisłej czołówce. Komfort jazdy nieporównanie lepszy od takiego np. golfa III. Nigdy nie myślałem,że kupię Opla. Jednak trafiła mi się okazja i zaryzykowałem. Nie żałuję. Bardzo niskie koszty eksploatacji i bezproblemowe użytkowanie. W ciągu kilku lat miałem dwie usterki: zacinający się podnośnik szyby i awaria siłownika centralnego zamka. Każdy majsterkowicz bez problemu dałby sobie z nimi radę. Przy wymianie końcówek drążków ukł. kierowniczego, nie decydować się na najtańsze części, bo wystarczą tylko na jeden sezon. Układ kierowniczy daje znać o niedokładnym wyważeniu kół przednich drżeniem kierownicy. Polecam każdemu niezdecydowanemu!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

numer lakieru

na progu miedzy drzwiami po lewej stronie ^^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Opel Astra F 1,6 16V kombi 1995r.

Miałem takie auto przez 4 lata .. dobry samochód na nasze polskie drogi. Auto przywiozłem z Berlina bezwypadkowe. Miało klimatyzację , welur tapicerkę ,wspomaganie kierownicy. Do konca nie było na nim śladów korozji.Zużycie paliwa około 8 litrów w cyklu mieszanym. Generalnie z silnikiem eko-tec 100 KM to dobry zakup.Silnik pracował bez zarzutu do sprzedania czyli przy stanie 227000 km. Ale opinie słyszałem bardzo różne..Ja widocznie dobrze trafiłem....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

astra 1.4 93r.

moja astra mimo wiek spisuje sie swietnie. Mam ją 3 lata przejechałem nią 50 tys. i tylko leje paliwko i wymieniam olej , raz zmieniałem klocki i szczęki hamulcowe i zakonserwowałem karoserie. Spalanie to 5,5 na trasie i 7,5 w miesie oczywiscie przy delikatnej jezdzie. A co do mocy to moze szybka niejest ale przyspieszenie niezłe. pozdrawiem i polecam te niemieckie pogromczynie szos .!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

gdzie są numery farby astrze I sedan
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0