Opel Astra I

Astra, choć nie jest już najnowszą konstrukcją, zdaje się być nadal wartym uwagi autem, zarówno dla poszukujących samochodów używanych, jak i nowych. Model ten zastąpił wysłużonego Kadetta w 1991 roku, a w 1998 przeszedł poważny facelifting. Od 1994 roku Astra I była montowana na Żeraniu. Do Polski dostarczane były silniki 1.4 oraz 1.6 z pojedynczym lub wielopunktowym wtryskiem paliwa i auta ...
więcej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

kamil8702

Witam!!! ja w sprawie parujących szyb. Przyczyną tego jest przepuszczanie wody z szyby przedniej na filtr pyłkowy który zamontowany jest pod przednią szybą. Filtr moknie i staje się wilgotny i zaczynają się problemy z parującymi szybami. miałem ten sam problem ale już go usunąłem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ASTRA 94r-1.7TD 82KM

Jeżdże astrą od 3lat i bardzo dobrze mi służy,świetna dynamika silnika wysokoprężnego i niskie spalanie na trasie,mógłby mniej palić w mieście ale średnie spalanie na poziomie 5.5l/100 to i tak dobry wynik.Bagażnik wersji trzy drzwiowej jest duży i chyba najwiekszy w swojej klasie a przestrzeń pasażerska jest zadowalająca.Jednak problemy z rdzą to najwieksze utrapienie ja już raz robiłem reperatórki. Moja opinia jest pozytywna i polecam to auto najlepiej z silikiem 1.7TD 82KM--POLECAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

co ty porównujesz

to sa kompletnie rozne auta inne epoki mysle ze masz po prostu kase a astra to auto dla ludzi o raczej skromnych dochodach po prostu inne planety jak to ktos kiedys powiedział w polskim filmie .Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

astra f 16si

mam auto pol roku nic sie niepsuje silnik jest dynamiczny bez zadnego problemu objechalem golfa 3 1.8 i audi b4 2.0 90KM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pytanko

Mam Astre TDI mam pytanie co oznacza kontrolka pomarańczowa -AUTO Z KLUCZEM-bo nie mam opisu po polsku,gdy uruchamiam auto to ta kontrolka dopiero wtedy mi gaśnie A kiedyś gasły mi dwie naraz czy to coś powarznego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

opel astra 1.8 1992

czesc kupilem astra 3 mies temu,stan bdb gaz,bardzo dynamiczna,,,lakier ladny,progi lekko kwitna ale po lifcie bedzie jak nowa,,,pozdrawiam wszystkich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Astra 1,6 i

ja mialem astre 1,6i w hetbeku i ojciel lecial tym 205km/h w 4 osoby!!!!! nie wiem o co chodzi!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

opelek

ford gowno wort, fiat jegi brat a opelek to jego kumpelek :PP
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

astra 16 kombi 1993

kupiłem opla astre 16 z 1993 r. jak jest zimny to nie chce odpalić nie wiem co mu dolega ?moze ktos kto sie zna na tym mi podpowie boardzo prosze
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

jua mam opla z 1991 roku sprowadzonego z niemiec ( 2 lata na naszych drogach) i popylarnie mowiąc zaczyna go już żreć rdza, polecam ten samochód ponieważ częci są tanie i dostępne od ręki. wszyscy porównują go z Golfem 3 generacji ale z tego co wiem golfy też sie sypią.Mój opel wersja kombi pali ok 9 litrów benzyny nha 100 km w mięscie przy w miare spokojnej jeżdzie.
Moim zdaniem plusy to
- niewielkie spalanie
-ogólna dostępnść częći
-spore gabaryty
-ciekawe klasyczne wnętrze
Minusy:
- rdza
- elektryka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

interfejs diagnostyczny

podłącz interfejs diagnostyczny pod kompa opel scanner,op-com bądz KTS a na pewno się dowiesz co dolega opelkowi:) Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Astra 96 1.8i 16v

Witam!Posiadam Astre96 1.8 16v sport silnik żwawy x18xe 115KM.Auto dynamiczne i przyjemne w eksploatacji nawet na dalekich dystansach np Polska-Anglia :)Dobrze wyposażone bo jest i klimatyzacja i pełna eletryka.Bardzo niepozorne lecz waleczne na drodze :)Minusem jest dokupienie niektórych częsci do tego modelu w polsce np.tłumika koncowego graniczy z cudem.Polecam i pozdrawiam wszystkich użytkowników tego auta :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mogę sprzedać moją :)

rewelacyjny samochód. nigdy nie zawiódł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dane tehniczne

zdecydowanie więcej dostępnych wersji silnikowych
14NV
C14NZ
C14SE
X14NZ
X14XE
C16NZ
C16SE
X16SZ
X16SZR
X16XEL
C18NZ
C18XE
C18XEL
X18XE
C20NE
C20XE
C20let
wypisałem samą benzynę... a jest już zdecydowanie więcej niż na stronie...
więcej danych na http://att.host247.pl/viewtopic.php?t=225

Pozdrawiam biz
www.AstraTuningTeam.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Astra I (F) było produkowana do 2002 roku

Astra I (F) było produkowana do 2002 roku a nie tak jak widać na stronie do 2000 roku... Pozdrawiam i liczę na poprawę błędu... www.AstraTuningTeam.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dobre auto

hej.mam prawie 2 lata astre 1 1.6 na gazie,nie psuje sie wogole,malutko pali szczegolnie na trasie,mankamentem sa blotniki tylne,lubia rdzewiec,az dziw ze niemcy nie zakladali tam nadkoli.pozdro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

astra 1,4 z '93r LPG

pozytywne zaskoczenie:) Całkiem pojemny jak na wersje hitchbag. Pali mi gazu 7-8 l/100km, odpala bez najmniejszego problemu, nawet zimą. Autko ekonomiczne i niedrogie w utrzymaniu, narazie bez problemów z rdzą, może dzięki temu ze dopiero kika lat śmiga po polskich drogach:) Jedyny problem - parowanie szyb przy dużych opadach i chyba niedziałający prezełącznik cyrkulacji powietrza:( Drugie autko moje (pierwszy był niezawodny vw golfI) i miłe zaskoczenie tą Astrą. Za taką kaskę wersję astry I z dobrze załozonym gazem mogę śmiało polecić :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

fane auto

jesli macie problem z parowaniem to znaczy ze musicie wymienic filt pylkowy a co do wygody to jest super ktos napisal ze astra jest bez polotu do crx a chlopie jak chcesz jezdzic z rodzina min. 4 osobowa to crx bedzie napewno ok he he szczegolnie te miejsca na torby z tylu jak kupujesz astre to trzeba liczyc na oszczednosc w razie remontu czy wymiany elementu a jak chcesz poszalec to moge ci zalatwic astra 2.0 230koni to ciekawe co zrobisz tym crx-em he he. mniejsza z tym polecam astre tanie czesci malo pali i wygodna pozdro dla posiadaczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

autko mamy 3 miechy a juz niezle dalo w kosc.astra clasic 2000r silnik 1.6.nie chce zapalic na nowym akumulatorze wszystkie plyny wymienilismy filtry i tak dalej mechanicy rozkladaja rece a ja wsiadam do auta i nie wiem czy rusze czy nie. Gdyby ktos moglby cos podpowiedziec prosze o maile i zgory dzikuje rewel21@interia.pl O parowaniu szyb nie wspomne kiedy pada deszcz nie widac kompletnie nic a silnik chodzi jak traktor to dziwne przy przebiegu 130.000
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Parujące szyby

Trzeba wymienić filtr przeciwpyłkowy. Dostęp do niego jest od strony komory silnika.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0