Nie polecam usług tej firmy. Ja mam same kłopoty i problemy. Kiedy je zgłaszam po kilka razy / mailowo i telefonicznie / właściciel, zachowuje się skandalicznie olewając moje problemy lub z ironią odpowiada że wszystko jest w porządku.
W opłaconych abonamentach / sklepy internetowe / mam takie funkcje jak: Roześlij mailing do klientów, Pobierz / Importuj dane klientów, które nie działają lub zostały celowo wyłączone i nikt mnie o tym nie poinformował. Zrobiono to bez mojej zgody !!!
Wielokrotnie mówi że coś działa a to nie jest prawda i robi to z uśmiechem na ustach.
Moje PROŚBY i WOŁANIA o przywrócenie niedziałających funkcji kończą się tym że muszę za to dodatkowo płacić !!! A funkcja Roześlij Mailing do klientów nie działa do dziś.
Właściciel jest na tyle niepoważny że nawet nie odbiera poleconej korespondencji.
Obecnie sprawa jest na tyle poważna że mam zamiar sprawę oddać do Sądu i wystąpić o poważne odszkodowanie. Ponieważ pomimo że opłaciłem sklep w terminie właściciel Webtonu wyłączył go bo miał taki kaprys.
Na to co napisałem posiadam dowody w postaci ogromnej korespondencji, zrzutów ekranu, SMS-ów oraz nagranych rozmów.
1
0