Opinia

Te 2 barany z biura cały czas przyjmóją kierowców . To firma dla Ukraińców którzy łapią każde zlecenie bo się opłaca .Max zleceń po 12 PLN .Kursy w godzinach szczytu nie opłacalne .Kierowcy którzy wynajmują u nich auta dostają lepsze Kursy .jeżdżą w Polskę innie tylko .a ty jesteś od obrabiania śmieci .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

niech zgadne mowa o opti taxi czy uber :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Opinia

Opti
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Opinia

Jak dostaniesz jakiś kurs powyżej 100 to od razu tel.z bazy czy na pewno bierzesz bo mogą zabrać :-) Ale jak zabiorą to już go nie widać w eterze .idzie gdzie trzeba :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Opinia

Podobno jest dostępna nakładka na ich aplikacje która wylapuje dobre Kursy .tylko oczywiście nie za darmo :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

opti to faktycznie lipa dałem sie też nabrać wplacilem 100zl zrobilem jeden kurs za ktory potracono mi 5zl za rzekome spoznienie bylem po 10 minutach pod adresem i 10zl za wykonanie kursu w tygodniu minus prowizja 15% kurs był za 18zl czyli nie zarobiłem nic tylko dołożyłem po jednym kursie uznałem że nie dam się tak okradac nie polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

co prawda ja dopiero zaczynam pracę w opti i jeżdżę od niecałego miesiaća i jak na razie nie narzekam. Czasem problem mam jak gdzieś dojechać bo np. nie znam takiej ulicy ale gpsa odpalam i dzida
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

PRACA chciec to moc (70 odpowiedzi)

Czesc, calkiem niedawno temat pracy zostal poruszony (zapewne po raz kolejny na forum, nie wiem...

Wypożyczalnia samochodów-wasze doświadczenia z takiej pracy? (11 odpowiedzi)

Witam wszystkich. Czy ktoś z was pracował w wypożyczalni samochodów i może podzielić się...

Stres w pracy (38 odpowiedzi)

Czy Wasza praca też jets tak stresująca jak moja? Ostatnio mam wrażenie, że kazdy zawód wiąże sie...