Serdecznie polecam (1) Panie w przedszkolu profesjonalnie przygotowane najważniejsze jest dla nich... mama ja pie....dole:)))))) (1) NIC DODAC NIC UJAC OBY TAK DALEJ CHLOPAKI !!!!!!!!!!! bankomat30 wiekszosc ok (1) niezla arch. ale mega drogo za to co buduja ... takie ceny to powinny byc... carling100
Po raz pierwszy (1) Mam zamiar zgłosić się na pierwszą wizytę do Dr. Cieśli. jak czytam w... lapski24 super (1) Usługi w gabinecie pani Beaty polecam innym klientkom ze względu na... Zadowolona klientka Jeżeli depilacja to tylko tu! (1) Wybrałam się do Gibinetu, za poleceniem koleżanki w celu depilacji okolic... Kocio POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) Każdemu kto chce się czegoś nauczyć a nie tylko dostac papier za opłatą to... sebastian pko DZIEKANAT JEST OK!!! (1) Chyba jakiś sfrustrowany student, który nie może zaliczyć jakiegoś... SEBA307 MAŁO SIĘ ZMIENIŁO (1) Szkoła poszła w tym roku trybem "ważna jest ilość, a nie jakość". Przedmiotów... STUDENT OBSERWATOR Dziękuję :] (1) Wielkie podziękowania dla całego ABC za wspaniałą atmosferę podczas kursu... Moni Jak zawsze pysznie (1) Byłam ponownie w tej uroczej małej resteuracyjce. I jak zawsze jedzenie było... monika PAN OPIELA- TO TYLKO KIT,ŻE JEST TAKI CUDOWNY!!! (2) ZDAŁAM!!!MOJE MARZENIE SIĘ SPEŁNIŁO.MOIM INSTRUKTOREM BYŁ NIESTETY P.JANUSZ... BUNIA Jedyne takie ;) (1) Niedźwiednik jest jedynym TAKIM miejscem w Gdańsku ;) O ile reszta miasta... Michał uśmiechniete SORRISO :) (1) nadal jestem kursantka.... i co wazne zadowolona kursantka.... nauka... kursantka Hajdiii! Skandaliczny poziom obslugi klienta! (1) Podstawowa sprawa to nieobecność personelu przy stanowisku glównym do... Basia Najlepsza szkoła jazdy w Trojmiescie:) (1) Serdecznie polecam kazdemu kto bez problemów chce zdac egzamin na prawo jazdy... Kasia L. :) stefan - opinia (1) Bardzo Fajny lokal. Mają wszystkie programy sportowe i zajefajny ekran. stefan Jaaaaazda na kurs!! (1) nawet sie nie zastanawiaj tylko smigaj zapisac sie na kurs do Jankaru! zero... Łukasz G ^^ (1) Ogólnie podoba mi się.to jest solarium na ktore chodzę prawie zawsze.... 58FG KATEGORIA "C" (1) Witam! Jeżdżę busem i chcąc przesiąść się na coś większego, pomyślałem o... Leszek