Autobusy Linii S (2) Systematycznie wieczorem Autobus Linii S z przystanku Reja wyrusza przed... Ja Oliwia - opinia (1) Bardzo nie odpowiedzialna obsługa., nie dają potwierdzeń przyjęcia sprzętu.... Oliwia bo po co zatrzymac się na przystanku (2) W dniu dzisiejszym o godzinie ok 17:46 tramwaj W do zajezdni Wrzeszcz nie... gośc
kierowca nie czeka (2) pracuje do pozna,pierwszy nocny mam 23.04 to jest przystanek potokowa,autobus... wioleta Zagubiono w tramwaju nr 6 (3) Dzisiaj (16.11.2011r.), około 16.30, w tramwaju nr 6 zostawiłam reklamówkę z... agasul77@wp.pl Polecam (1) Do Pana Dominika Zaglanicznego trafiłam po 4 latach walki z bólem prawej... H.A. Oczywiście polecam. (1) Bardzo sympatyczna Pani psycholog. Monika N. POLECAM KAŻDEMU KTO MARZY O UWIECZNIENIU NAJPIĘKNIEJSZYCH CHWIL W ŻYCIU! (1) Witam, chciała bym wszystkim gorąco polecić usługi Pani Agnieszki.... Ivanna, Przemek i Amelia dla mnie bomba (1) Już wchodząc do salonu odczuwa się specyficzny, miły nastój. Fryzjerki nie... Dawid REWELACJA! (1) Na wstępie chcielibyśmy serdecznie podziękować za współpracę z nami. Mamy... NATALIA I BARTEK instruktor Adam Sapieha-POLECAM (1) dzięki instruktorowi Adamowi zdałem za pierwszym podejściem.Pzygotował mnie... Wojt Polecam szczególnie do missions impossible (1) Pani Agata znakomicie spisała sie doskonale aranżując kompletnie nieustawne... Jan Wspaniałe miejsce....kiedyś (1) Na dzień dzisiejszy miejsce jest cieniem swojej dawnej świetności. Kiedyś... Nameless Uwaga!!! (1) Nigdy więcej! Bez ściemy opiszę sytuację oceńcie sami. Weszłam, zapytałam o... Aniula BYŁAM, ZOBACZYŁAM I NA PEWNO NIE WRÓCĘ! SKORZYSTAŁAM Z PROMOCJI METAMORFOza. (1) Szkoda czasu i pieniędzy. Salon brudny,podłogi w kątach niedomyte,... domka nieścisłości (1) ogólnie dość przyjemnie , ale beznadziejny sprzęt i obsługa w kasach niezbyt... Ola Bardzo polecam ! (1) Jestem bardzo zadowolona z ukończonego kursu !!! Nigdy wcześniej nie miałam... karola geoupon (1) zakupilam przez groupona 3 zabiego mikrodermabrazji.bylam jaka narazie 2 razy... kamila brudno i śmierdzi stęchlizną.... (2) knajpa istnieje od lat. Problem że od powodzi w 2001 roku nie jest... Buwka BARRRRDZO POLECAM !!! (1) Szkoła jazdy na wysokim poziomie! Teoria prowadzona w fajny i zrozumiały... Patrycja M.