byłam tam pierwszy i ostati raz. (2) Zwabiły nas tam niskie ceny i fakt, że to nowo otwarty lokal- postanowiliśmy... rozczarowana :-(( OŚRODEK TRAGICZNY (BEZ REWELACJI) (6) hm..Ośrodek As bez rewelacji myśle,że jest trochę przereklamowany,..opinie... -aga Polecam! (1) Elka school to najlepszy osrodek w trójmiescie!!!.Z czystym sumieniem moge... Sandra
nie polecam pana staska (4) kurs teoretyczny szybko minal,ale za to jazdy dlugo trwaly chociaz ze... xxxxxxxxxxx Maja - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Bardzo fachowe biuro!!! Polecam wszystkim Maja BŁAGAM NIE CHODZCIE DO NIEGO (1) DZIEWCZYNY OSTRZEGAM NIE CHODZCIE DO NIEGO, NIE MIŁY, JAK MIAŁ COŚ... CIĄŻA Ta FIRMA KRZAK WOLA O POMSTE DO NIEBA!!! (1) LUDZIE!!Wystrzegajcie sie jak ognia tej oszukanczej, beznadziejnej,... WROG SIODEMKI najgorsze (1) nic dodac nic ujac najgorsza piekarniajaka kolwiek jest wszystko drogie... mariusz Całkiem nieźle (1) Stok może nie super stromy ale długi, karczma fajna, Pani w kasie miła,... Michał rewelacja (1) Bardzo gorąco polecam to miejsce. Profesjonalne podejście do klienta a do... piosenkarz SUPER!POLECAM. (2) Przesyłka przyszła na czas,jestem zadowolona z usług firmy. Zadowolony klient!!!! To kpina nie firma kurierska!!! (3) Kurier nie zostawia awiza. nie informuje o przesylce , po 3 dniach od wysylki... Zawiedziony wszystko na szóstkę (2) Bez zastrzeżeń - nadana jednego dnia, odebrana następnego. Kurier zadzwonił... gomagda Niejadalne (1) Zamówiliśmy dziś na wynos do firmy m.in. Penne Sentire oraz Tortellini alla... Nigdy więcej M - opinia (1) Super kontakt i dbałość o klienta. M Rewelacja (1) Byłam na 2 zabiegach depilacji pach w tym gabinecie I nie odrastają mi włosy!... Joasia jestem raczej na TAK (1) Pierwsze wrażenie nie jest może szczególnie korzystne dla zakładu ale muszę... Alina Polecam w 100% (1) Świetne studio językowe! Moje dziecko jest bardzo zadowolone i nareszcie... Patrycja Siódemka nie polecam nawet wrogowi!!!! (1) Brak kontaktu - telefon ciągle zajęty. Na stronie nie mogę sprawdzić statusu... pati_koza Jest OK (2) Byłem na serwisie - przy okazji chciałem dowiedzieć sie o cenach nowej X3.... BMW E83