usługa super (1) korzystałam kilkakrotnie z usługi ochrona imprezy integracyjnej było to 6... Małgorzata Markowska Jestem pozytywnie zaskoczona.... (1) Jestem pozytywnie zaskoczona ofertą Centrum Artystycznego NUTKOLANDIA, bardzo... Ania do trzech razy sztuka (1) Salon polecił mi moj znajomy. Pierwsza wizyta przebiegła bardzo neutralnie.... Realistka
Monika - opinia (2) Jeszcze nigdy nie czekałam u nich krócej jak 40 min na dostawę :(!! Mimo to... Monika Po prostu skandal (1) Wstąpiłem wczoraj skuszony flakami z tablicy na parterze. Za 7zł dostałem... ocypo prawie bardzo dobrze... (1) fajne miejsce, doskonaly wystroj, bardzo mila obsluga, nie czeka sie pol h na... snobka SUPER HOTEL (2) BARDZO POLECAM. BYŁAM Z ROCZNYM DZIECKIEM. CZYSTO, MIŁA I UŚMIECHNIĘTA... KASIA K. Polecam Panią Małgorzatę (1) Wszystkim przyszłym kierowcom polecam panią Małgorzatę. Oprócz miłej jazdy... Oleksandr Zdałem za pierwszym razem !!!!! dzięki Panu Józkowi !!!! (1) Polecam wszystkim tą szkołę jazdy. Instruktor z ogromnym doświadczeniem i... Krystian super miejsce (1) Moja córeczka od września chodzi do tego przedszkola i jeszcze ani razu nie... mama Elgancka knajpa z beznadziejną obsługą (1) 1. Wnętrze robi miłe wrażenie, choć te kanapy są poustawiane tak że się... Zosia Nigdy więcej w tym gabinecie (3) Wet ,,kobieta'' nieudolnie zaaplikowała mojemu kotkowi krople przeciwko... petarda totalna metamorfoza (1) Jestem MEGA zadowolona!Pan Roman wyczarował mi takie cudeńko na głowie że po... Kristina Moja opinia (2) Zgadzam się również z tymi osobami ,które wyraziły negatywne opinie o tej... matka ucznia z tej szkoły Polecam! (1) Bardzo fajne miejsce w centrum miasta. Pyszne jedzonko, przemiła obsługa. Joanna Adi - opinia (1) Bardzo dobra kaczka (ziemniaków mogło być więcej), krem brulle też znakomity,... Adi najlepsza pizzeria w trójmiescie!!! (1) Jest to najlepsza pizzeria w trójmieście, obługa super, pizza robi sie na... tomek Polecam (2) Mila obsluga i dobre ceny, goscie konkretni i rzeczowi, nic dodac nic ujac. citoz Dj na karaoke skutecznie zniechęca do śpiewania (2) świetni ludzie, świetne karaoke ale dj to jakaś pomyłka!! W ostatnią środę... piosenkarz WSPANIAŁE JEDZENIE!!!POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!! (1) dzisiaj wraz z moim chłopakiem wybraliśmy sie do Pueblo na obiad. Ja... Ania