HE HE (2) Szkoda, że ten nauczyciel nie wie gdzie pracuje, bo szkoła nazywa się Zespół... ktoś Chcialem skorzystac, ale ... (1) Podjechalem autem pod stadion, podjechalem nale droga w gore i nie znalazlem... MMDD Razreshenije na prozhiwanije (1) Procedura poluchenia Razreshenia na prozivanie v Polshe dovolno slozna i... S.
na własna odpowiedzialnosc (1) poziom nauczania odbywa sie na dosc niskim poziomie, wszelkie informacje dot.... Jacek Najlepsza Szkoła w Trójmieście!!!! (1) Jest to najlepsza szkoła w trójmieście wykłady super prowadzone można dużo z... KAROLINA MACHOLL Polecam ;) (1) Solidne przygotowanie do samodzielnej jazdy i egzaminu. Mila atmosfera, pelen... Natalia Kiedyś był to jeden z najlepszych jeśli nie najlepszy kebab w trójmiescie (2) Kiedyś był to jeden z najlepszych jeśli nie najlepszy kebab w trójmiescie,... QuestLove kompletni partacze!!!!! (2) miesiac temu wstawilam tam swoje polo do bezgotowkoej blacharki po... niki46 SERWIS PLICHTA TO PARTACZE NIE POLECAM!!! (1) ODDAŁAM DO SERWISU W WEJHEROWIE AUTO PO SZKODZIE. WYMIENILI TAM PRZEDNI... BYŁA KLIENTKA Edyta - opinia (1) Pan Tomasz ma dużą wiedzę i niesamowite podejście do zwierząt. Bardzo polecam. Edyta PERFEKCYJNOŚĆ!! (1) 100% zadowolenia. Tydzień temu odebrałam Prawo Jazdy. Mimo, że nie zdałam za... Aleksandra R. Najlepsza szkoła!!!:) (1) Polecam wszystkim Akademie Prawa Jazdy!!! Serdeczne podziękowania dla... Natalia:) REWELACJA!!! (1) POLECAM WSZYSTKIM, wysokiej jakości rolety. Bardzo szybki czas realizacji,... Ewa Vintage, second hand, oryginalność! (1) Oryginalne ubrania, torebki, buty, dodatki, akcesoria, jakieś nawet... PJ Super!!! (1) Zespół pełen energii i świetnych pomysłów! Niezapomniana zabawa przy... Kasia Sukces! (1) Jeździłem z Panem Stasiem i Panią Karoliną, gorąco ich polecam w krótkim... Hunt84 POLECAM! (1) Usterke w moim samochodzie starałem się naprawić u trzech elektryków... Sapol Pycha (1) Super obsługa super jedzonko po prostu pycha pycha pycha!!! na pewno wkrótce... Kasia anonimix - opinia (6) Nie polecam dyrektorka strasznie się rządzi jak by była wszechmogąca i... anonimix POLECAM! (1) Zespół Trick daje radę! Dwa tygodnie temu bawiłem się na weselu znajomych w... Karol