SAVEETAT RULEZZZ! :) (1) Wczoraj kolejny raz odwiedziłem Krzyśka i kolejny raz się nie zawiodłem -... Alex Wspaniałe miejsce (1) Huraaa:) W końcu we Wrzeszczu pojawiło się miejsce do którego można się... Bombel Rewelacja (1) Rewelacja. Na początku uczyłam się w innym ośroku szkolenia kierowców, ale... Karolina J.
żenada (1) Tragedia. Nikomu nie polecam. Po nauce jazdy z panem Grzegorzem J. nic nie... lotta0808 Super Taxi (1) W pełni tego słowa znaczeniu. Często korzystam z taksówek ale z takiej po... Janek super impreza walentynkowo-sledzikowa (1) Witam, poszlam celowo na ta impreze do dworku barwik bo chcialam na wlasne... dziba basen nie dla pływaków (3) Zdecydowanie nie jest to basen w którym popływasz trochę szybciej. Co mi... biker Dzięki! (1) Dzięki ! Zdałem za drugim razem(pierwsze zawaliłem na własne życzenie)! Nie... Mateusz Zarudzki Polecam zakupy w Antontech (1) Kupowałem u nich kilka razy akcesoria do tel. komórkowych. Zawsze... Paweł Profesjonaly serwis GSM (1) Kilkukrotnie już korzystałem z usług tej firmy.Panowie sprawnie i szybko mnie... Paweł Omijać z daleka (1) Prowadzenie działalności przez tą panią pod nazwą mfzdrowie, bio kolagen i... Alicja Oszustwo i śmiertelne zagrożenie (1) Sprzedawanie środków do pseudo odchudzania o nazwie Neera to żerowanie na... Alicja Klaudia - opinia (3) Mam wrażenie że to jakies nie porozumienie ;] Co do nazwy to można gdybac ,... Klaudia srednio.... (2) bylam tam wczoraj ze znajomymi. Obsluga fatalna czekalam na to az ktos... Kobieta Tragedia (1) Kompletny brak organizacji, szefostwo poprostu nienormalne, nie da sie... Barthez Paweł - opinia (1) Zdecydowanie polecam. Pan Bartek to konkretna, solidna i bardzo dokładna... Paweł Greenway we Wrzeszczu (1) Zauważyłam ostatnio sporą podwyżkę cen w Greenwayu, przy czym jakość... Kamila Dziękjemy i Polecamy (3) Chcemy podziękować dr Robertowi Czechowi za nadzieję jaką nam dał.... Basia i Mariusz Rewelacja!!! (1) Z naszym synem chodzimy na basen od kiedy skończył 6 miesięcy. Dzisiaj ma 5... Magda GORĄCO POLECAM!! (1) 5 lat temu zaczęłam i skończyłam kurs w innym ośrodku, który zakończył się... MaRtUlKa