Swietny Pomysl ktorego jeszcze nie bylo... (1) Szukam przedszkola dla mojej corci,i wydaje mi sie ze znalazlam wszystko to... Dorota 29.07.2009 - bar przy restauracji (1) Witam! Jestem stałym klientem baru przy restauracji Barracuda. W dniu... Igor P. Polecam (1) Pełen profesjonalizm. Polecam Wszystkim www.autoexpert24.pl
Dobry Elektryk (1) Posiadam Honde 2005r miałem spaloną instalację, poprzedni właściciel dołożył... Paweł NAJLEPSZA SZKOŁA W TRÓJMIEŚCIE :) (1) Na wstępie chciałabym podziękowć bardzo serdecznie Panu Jurkowi S :) Panie... Ewelina Super klub!! (1) Goraco polecam, bo jest to klub dla tych dziewczyn i kobiet (rozpiętość... miss Firma godna polecenia (1) Firma handlowa, która nie tylko oferuje w rozsądnej cenie wysokiej klasy... Luiza Skubisz marny serwis (1) Pomiomo miłej obsługi, serwis nie zdołał usunąć podstawowej usterki a w... Mikołaj Polecam ! (1) Serdecznie polecam te pogotowie ratunkowe z czystym sumieniem . Doktor... Pamela ohyda.. (1) Ohydna pizza, nie polecam. Stara, gorzka, niesmaczna.. Czekają na naiwnych... Czy to coś zmieni... VG (1) Jestem zachwycona zarówno jakością usług świadczonych w tym studiu, jak też... Violetta Grudzińska ala+voj - opinia (1) Bardzo dobre wykonanie, szybko, na czas, profesjonalne doradztwo; obsługa bez... ala+voj przemyślenie wlaściciela czworonoga (1) ,bardzo prosze o wpisanie jaki lekarz przyjmuje w godzinach nocnych .Prosze... właściciel Fizii polecam :) (1) Wczoraj dzięki Panu Krzysztofowi zdałam egzamin (kat.B):) pomimo, że jestem... Ola Fachowo i naprawdę tanio (1) Bardzo miła obsługa, przedstawiciel firmy profesjonalnie zajął się... Kamil Polecam (1) gartuluję załodze! Ag POLECAM (1) Wyjątkowy , niemal domowy klimat. Panie Grazynka i Agnieszka urocze :).... Uśmiechnięta klientka Bardzo smacznie. (1) Bardzo smacznie. Leszek REWELACJA - trzymaja ten sam poziom kazdego razu. (1) Po dłuzszej przerwie postanowiłam odwiedzc ponownie Sushi na Heweliusza -... Sandra Gorąco polecam (1) Bardzo gorąco polecam , kupiłam domek od Pana Bednarskiego i jesteśmy bardzo... Jolanta Wencel