Opinie o Borkowie Łostowickim...

Temat dostępny też na forum: Borkowo
Witam,

Planuję zakup działki w Borkowie w celach budowlanych ale chciałem usłyszeć opinie ludzi już tam mieszkających, ktoś z forum zechciałby się podzielić wrażeniami?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Opinie o Borkowie Łostowickim...

witam. a gdzie chcesz kupic w jakim miescu mieszkam tam juz 3,5 roku to moge ci cos napisac.poz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Opinie o Borkowie Łostowickim...

Jest super. Jest tu nowoczesne osiedle ''Nowy Horyzont'' na którym jest dosłownie wszystko: hipermarket , gabinety lekarskie , piekarnia , sklep spożywczy , przedszkole ( szkoła na Akacjowej) , fryzjer , kosmetyczka , sklepy papiernicze , i inne. Jest szkoła z bardzo dobrą opinią , a chodniki są w bardzo dobrym stanie. Mieszkam w Borkowie od urodzenia i wiem , że są tu najlepsze warunki. Jeżeli chcesz kupic działkę , to możesz zdecydowac się na działkę z sadem na Żeglarskiej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Opinie o Borkowie Łostowickim...

Możesz coś więcej napisać o tej działce na żeglarskiej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Opinie o Borkowie Łostowickim...

drogi...
drogi jeszcze przez wiele lat nie beda utwardzone
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: Opinie o Borkowie Łostowickim...

Zależy które :) ja mieszkam przy utwardzonej. Trzeba przemyśleć wszystko jak się działkę kupuje.
Nam się tam mieszka super! Szkoła i przedszkole państwowe na miejscu plus trzy prywatne przedszkola w samym Borkowie, dwa porządne sklepy, niewielkie ale dobrze zaopatrzone (w starej czesci wsi, bo na Nowym Horyzoncie, osiedlu zbudowanym przez Eurostyl, do którego można się przejść lub podjechać, jest wszysko - supermarket, apteka, piekarnia, kosmetyczki, fryzjerzy i inne usługi). Chodnik wzdłuż Akacjowej w opłakanym stanie, ale pozostałe (o ile są) są w dobrym stanie. Piekne boisko przy szkole, plac zabaw (Nowy Horyzonyt mini koło szkoły państwowej). Jest gdzie spacerować, jest czym odetchnąć. Dojazd z obwodnicy i miasta - nieuciążliwy. Budują Obwodnicę Południową - będzie idealny wyjazd na Warszawę. O ile zbudują Obwodnice Metropolitalną - będzie idealny wyjazd na Kaszuby. Trzeba tylko uważnie wybierać meijsce - są cześci wsi w których dośc znacznie obwodnicę słychać a to niektórym może przeszkadzać. No i te drogi mniejsze - to jest dramat, jak w prawie każdej wsi. Bo Borkowo to wieś, choć otoczona miastem :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Opinie o Borkowie Łostowickim...

Za pamięci - sprawdź w Energa jakie sa możliwości podłączenia działki, zanim ją kupisz. Moze być z tym kłopot, ale nei wiem czy na całym obszarze Borkowa, bo sieć jest dośc obłożona a budowę nowej linii 110kV wzdłuż Starogardzkiej jest od wielu lat blokowana.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Opinie o Borkowie Łostowickim...

jak mieszkasz daleko od waldlka to ok
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Opinie o Borkowie Łostowickim...

Borkowo może być! Boisko szkolne tragedia- nie jest prawie uźywane, tylko stoi puste. Z przedszkolami jest ok, ale ze szkołą gorzej. Jest mała i nie ma dobrej organizacji. Z drogami kiepsko, nawet chodniki są powykrzywiane, a droga z płyt lub aswaltowa to ewenement i rzadkość.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Opinie o Borkowie Łostowickim...

zad*pie..mieszkam tu i tego nie cierpię..nikomu tego miejsca nie polecam..wszędzie trzeba dojeżdzać..szkoła prowincjonalna..ogólnie jest to prowincja, więc nie jest dla kogoś kto zył w miescie i miał wszystko blisko..koszmar!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Opinie o Borkowie Łostowickim...

Co ten Wątek robi TUTAJ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Opinie o Borkowie Łostowickim...

Jestem za :-) tez nie wiem co tu robię :-( ale może kiedyś będzie lepiej bądzmy dobrej myśli.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Opinie o Borkowie Łostowickim...

To zależy gdzie chcesz mieszkać najlepiej do borkowa się nię przeprowadzać głośna kasztanowa na której jest 30 ale wszyscy mają to gdzieś przec co nie mogę spać a w zimę śmierdzi w całym borkowie spalonymi odpadami w kominku.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Opinie o Borkowie Łostowickim...

Witam, szukam opinii dotyczącej szkoły w Borkowie, interesuje mnie poziom nauczania, bezpieczeństwo. Będzie wdzięczna za każda wypowiedz.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Opinie o Borkowie Łostowickim...

Za każdym razem jak budzę się z rana to myślę co poszło nie tak że przeprowadziłem się tutaj
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może pan powiedzieć coś więcej na ten temat jeśli to nie żart. Rozważamy z mężem i 2 dzieci przeprowadzkę w to miejsce. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mieszkałem w Borkowie 5 lat /osiedle Cztery Pory Roku/. Okolica spokojna, mimo dużej ilości bloków jednak cicha. Blisko szkoła, chociaż teraz właściwa rejonowi jest metropolitalna szkoła na Kowalach. Gdyby nie dalekie dojazdy do pracy /Przymorze/ pewnie byśmy tam zostali. Ogólnie polecam tę część.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Czy warto zamieszkać w trójmieście lub okolicach. (74 odpowiedzi)

Mieszkam w centralnej Polsce i postanowiłem zmienić miejsce zamieszkania biorąc pod uwagę że...

Czy ktoś żałuje zakupu mieszkania na kredyt? (413 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanie do osób, które kupiły mieszkanie na kredyt: czy żałujecie, że wzięliście...

Prośba o pomoc gdzie warto mieszkać - zakupić mieszkanie, szereg. (25 odpowiedzi)

Jak w temacie prośba o pomoc dla ludzi z 3 miasta . Chce przeprowadzić sie do trójmiasta . i...